PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550873}

Poznaj mojego przyjaciela

Ti presento un amico
4,7 1 072
oceny
4,7 10 1 1072

Poznaj mojego przyjaciela
powrót do forum filmu Poznaj mojego przyjaciela

nie byl taki zly

ocenił(a) film na 6

a mi sie nawet podobal;) typowy wloski temperament heh;) gdybym spotkala takiego faceta tez bym pewnie byla nim zauroczona;)

czaderka

chyba wenezuelski
takie mialem odczucie po 15 min ,tyle wytrzymalem wiec nie oceniam )))

ocenił(a) film na 6
romanek1971

no się w sumie nie dziwie bo to chyba bardziej film dla kobiet;)

ocenił(a) film na 8
czaderka

Bo ja wiem czy dla kobiet, facet sobie zalicza panienki i żyje na poziomie. Trochę uderza w męskie ego i je łechta. W końcu głównym bohaterem tej telenoweli jest mężczyzna ;)

ocenił(a) film na 6
dragoonkiler

a ja mam po trosze wrazenie ze to one zaliczaja jego...a ze to facet to prosic mu sie o nic nie trzeba:)

ocenił(a) film na 8
czaderka

Może to one go zdobywają seksem, ale to on je zostawia :)

ocenił(a) film na 6
dragoonkiler

no moj drogi widze ze cos slabo skupiales uwage na tym filmie;)

ocenił(a) film na 8
czaderka

Sugerujesz, że skupiłem się na czymś innym? No nie wiem, za każdym razem to on mówił im arivederci ;P

ocenił(a) film na 6
dragoonkiler

chyba obejrze to jeszcze raz bo nie zarejestrowalam:D to wtedy mozmy ta konweracje nawet solidnie rozwinac:P

ocenił(a) film na 8
czaderka

ok ;)

ocenił(a) film na 6
dragoonkiler

normalnie wczoraj po tym jak przeczytalam ta wiadomosc od Ciebie to obejrzalam jeszcze raz ten film i do ciasnej nie zarejestrowalam ani jednego arivederci:P :D jak znasz jakies fajne filmy o podobnej tematyce to chetnie pochlone:) i wloskie moga byc tym bardziej:D

ocenił(a) film na 8
czaderka

p.s. kocham cię, Vicki Christina Barcelona, Room in Rome, Skąd wiesz?, Nieznośna lekkość bytu, Wanieczka, Centralne biuro uwodzenia, Dziewczyna na moście, Wszystko gra, Jagodowa miłość, Czekolada, Good Dick, Kelnerka, Scusa ma ti chiamo amore, Malena, Turysta, Uwodziciel
Więcej grzechów nie pamiętam.


,

ocenił(a) film na 6
dragoonkiler

chcesz i masz ale mnie zasypales tytulami:) to juz plan na weekend mam dzieki Tobie:D

ocenił(a) film na 8
czaderka

Ja tam zauważyłem jak subtelnie dawał im do zrozumienia, że nie chce z nimi być. Widać, że jedyne czego nie lubił główny bohater to kiedy te dziewczyny coś przed nim zatajały.

ocenił(a) film na 8
czaderka

eee no bardzo przystojny aktor , film sie przyjemnie oglada :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones