PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4236}

Próba sił

Bless the Child
5,8 3 095
ocen
5,8 10 1 3095
3,0 3
oceny krytyków
Próba sił
powrót do forum filmu Próba sił

Film wyraźnie sugeruje że ten kto mówi że "Boga" nie ma jest szatanem :D Szczerze to dawno nie widziałem takiego gniotu. Film opowiada o szlachtnym (a jak by inaczej) kościele który walczy z "sektą" że niby to szatan no żałosne po prostu. Propaganda finansowana przez kościół tylko tak to można nazwać.
Nie pozwólcie oglądać go dzieciom!

ocenił(a) film na 10
matek_6

Film mowi przede wszystkim o silnej wierze nawet tak malego dziecka. A nie bylo tu mowy o ateistach tylko satanistach oni wierza w szatana i chca pełnić sady bo mysla ze tak trzeba, maja odmienna religie i ich celem jest zniszczenie chrzescijan, chrzescijanstwo jest o tyle lepsze ze ludzi sie naklania slowem a nie "szantarzem". Do tego przeciez kazdy film (prob opartych na faktach czy biograficznych) jest wytworem wyobrazni... nie nalezy brac tego na powaznie...

I ten film nie obraza ateistow, poogladaj sobie jeszcze raz tylko ze zrozumieniem. Nie ma mowy o tym ze ktos nie wierzy w nic. Tylko o tych co wierza w diabla. Zabijaja ludzi innej wiary, wyzywaja sie na zwierzetach itp.
Z tego wpisu sugeruje ze jestes nie wierzacy ja tez takos tak specjalnej wiery nie mam. Ale nie powinienes tego brac jako jakas pogarde czy ponizenie.

matek_6

NIE ZE JEST "SZATANEM" ALE JEGO ZWOLENNIKIEM! (ALE DEMAGOGIA)
BOWIEM BIBLIA MÓWI ŻE W ŻYCIU SĄ TYLKO 2 SZTANDARY JEZUSA I SZATANA.
ISTNIENIE SZATANA JEST DOGMATEM WIARY KTO W NIE NIE WIERZY POPEŁNIA HEREZJE!!
WSZYSTKIE RELIGIE ŚWIATA I NAJSTARSZE ODCZUCIA LUDZKOŚCI NAPOMINAJĄ O ISTNIENIU ZŁYCH DUCHÓW..

matek_6

Bo taka prawda ;-)

użytkownik usunięty
Puszcza03

a co do dzieci.. nie jest to dla dzieci, ale z pewnością nie ma złego przekazu, wprost przeciwnie, uczy, ze dobro zwycięża, jak każda bajka, czyż nie?

użytkownik usunięty
matek_6

boże... autor tematu jest normalnie ... nie, nie napiszę tego. Ja nie wierzę w kościół katolicki, ale wierzę w Boga i nie mam niv do tego filmu/ Nie uważam, żeby obrażał ateistów, musiałeś go źle zroumieć przecież ta sruga strona wierzyła w szatana, a nie w to , że nie ma Boga.

ocenił(a) film na 8

Właśnie! Autor chyba "z choinki" urwał takie stwierdzenie i chyba nie ma lepszych zmartwień...

ocenił(a) film na 4
matek_6

A kysz szatanie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones