PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4236}

Próba sił

Bless the Child
5,8 3 095
ocen
5,8 10 1 3095
3,0 3
oceny krytyków
Próba sił
powrót do forum filmu Próba sił

Jaki piękny upadek

ocenił(a) film na 3

Film "Próbna sił" to produkt słaby, wtórny i bez iskry - czyli zamiast straszyć i trzymać
napięcie usypia.
Kim Basinger czasami gra bardzo dobrze a nawet rewelacyjnie, co udowodniła świetną rolą
w "Tajemnicach Los Angeles. Tymczasem w tym filmie gra tak, jakby pierwszy raz stanęła
przed kamerą. Wydaje mi się, że to nie do końca jej wina, a raczej reżysera.
W dwóch scenach pojawia się Christina Ricci, ale to za mało, żeby uratować cały film.
Sceny z jej udziałem dodają filmowi akcji.
Poza tym występuje również nijaki Jimmy Smits i często grający czarne charaktery Rufus
Sewell.
Ocena końcowa: za słaby i głupi scenariusz, drętwe aktorstwo, ciężki montaż to słaba "3".
Pozdrawiam:-)

ocenił(a) film na 7
dajmian

moje zdanie jest zupełnie inne - film ciekawy, podoba mi się motyw 'Jezusa'.
Aktorsko też nieźle, a Sewell jak zwykle świetny

ocenił(a) film na 4
dajmian

Montaż i wtórność (co chyba mieści się w scenariuszu ^^), te dwa słowa trzeba by podkreślić w wypowiedzi dajmiana... Leżało konkretnie. Niedoszły ksiądz policjant, litości! Nie wiem jednak, czy nie najgorszy był stale powracający -szelmowski- uśmiech tytułowej bohaterki (Bless the child).

Balanga

dajman w sumie masz rację.... Jakiś dziwaczny mistycyzm, typowe dla USA dziwaczne sekty i tak dalej... Te siły nad przyrodzone są w filmie zupełnie nie potrzebne. Tak więc film przeciętny.

ocenił(a) film na 4
dajmian

moim zdaniem gra aktorska nie była zła ale ten scenariusz to jakaś porażka, tyle było głupot w tym filmie że ciężko było się nie śmiać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones