PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000284}

Pracownik miesiąca

Irréductible
5,9 1 366
ocen
5,9 10 1 1366
Pracownik miesiąca
powrót do forum filmu Pracownik miesiąca

Jak jesteś nastolatkiem to tych żartów się nie naoglądałeś jeszcze. Jak 2x więcej lat to wszystkie żarty są przer***ane...
Nie polecam

ocenił(a) film na 10
Kex1232

Marudzisz jak zgredek ;-) A wiesz może dlaczego tu na Filmweb nie wyświetla mi się Twój jeśli klikam w forum? Przyszło mi tylko powiadomienie. Oprócz wątku założonego przez kogoś kto szuka filmu o mleczarzu miesiąca - innych wątków nie widzę. Why?

ocenił(a) film na 3
Multivein

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Też mi się nie wyświetla. Może dlatego że ocenzurowałem brzydkie słowo a to się nie liczy bo jednak przekleństwo?

ocenił(a) film na 10
Kex1232

Dziwne. A klikałeś, że będzie spoiler? O co chodzi...

ocenił(a) film na 3
Multivein

Nie xd bo nie było. Nie chciało mi się pisać przykładów (szczegolnie tych z początku filmu)

ocenił(a) film na 10
Kex1232

A co tam było na początku, bo ja spóźniłam się na film i ominęło mnie tak z 10 minut. I bez tych pierwszych 10 minut minut film mi się bardzo podobał, genialnie się bawiłam. Oglądałam od momentu jak wyczytywali jakich grup nie zwalniają.

ocenił(a) film na 3
Multivein

Ekwador, jadą tym autem z końca.
Czy to auto jest bezpieczne?
Spokojnie, nie zepsuło się od 30 lat
<Psuje się>
To samo że deszcz nie pada i rozpadało się bo szli z buta potem i że jest tu plemię agresywne ale o tej porze ich nie spotkają i spotykają. No potem że w urzędzie się nic nie robi (np grają w karty).
Dalej reforma że za dużo budżetówki jest więc zredukują ja i potem wyliczają wyjątki. Reszta ma się przenieść w teren i dama chcieć odejść. Już 9999x widziałem podobne żarty i dlatego były nieciekawe dla mnie ¯\_(ツ)_/¯

ocenił(a) film na 10
Kex1232

Dobre, dobre B-) Pohihrałam. Fajne, fajne. A było tam coś na początku z flagą Polski - to jakieś obraźliwe było? Już tam zaczepiam Ciebie bo utknęliśmy w tym ślepym wątku. Ja nawet nowego posta nie mogę dodać, pewnie mam jakiegoś bana za komentarz pod recenzją pana Raczka.

ocenił(a) film na 3
Multivein

Nie pamiętam flagi polski, ale to były pytania kim chcesz zostać i było: Marie kim chcesz zostać w przyszłości?
Przywódcą partii nacjonalistycznej jak mój tata. No tu trochę śmiechłem, przyznaję xd

ocenił(a) film na 10
Kex1232

A jednak, hehe 8-) Dobre, dobre. Pośmiałam się znów :-D
Wyjaśnione.

ocenił(a) film na 7
Multivein

To nie była flaga Polski, tylko Francji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones