PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691720}

Pragnienie zemsty

Return to Sender
4,8 2 844
oceny
4,8 10 1 2844
Pragnienie zemsty
powrót do forum filmu Pragnienie zemsty

Nie warto.

ocenił(a) film na 4

OD poczatku wiemy co sie stanie, kto ucierpi i w jaki sposob. Caly film to tak wlasciwie czekanie na final, ktory po ponad godzinnej meczarni okazuje sie byc zupelnie niesatysfakcjonujacy .
Nagromadzenie glupot jest spore, widzialem gorsze przypadki, ale tutaj tez mamy ciekawe perelki. Najwieksza z nich jest to, ze gwalciciel wychodzi po paru miesiacach, maksymalnie kilku latach, do tego ta parowa zyciowa sieje postrach w pierdlu.
Muzyka wrzucona na odwal sie, aktorsko nie jest najlepiej, wprawdzie Pike daje rade, ale wtorujacy jej aktorzy sa nijacy, podobnie jak sam scenariusz i w konsekwencji caly film.

MrXander

Kur....wa pisz ze spojler !

Aiva1993

No własnie, szlag mnie trafił !!! Jak potrzeba to moderatorów brak.

MrXander

pokolenie gimbusów

ocenił(a) film na 5
MrXander

cóż, jeśli ktoś pamięta program Hallmark to wie czym jest hallmarkowa produkcja. Kiepska gra, kino klasy B, taki "familijny wydźwięk", łatwiej to poczuć niż opisać ;) Trzeba jednak przyznać, że do końca byłam ciekawa jak się film zakończy i co się okaże. Potem niestety przypomniałam sobie tytuł :/ 5,5
/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones