PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798331}

Prawda czy wyzwanie

Truth or Dare
5,4 29 823
oceny
5,4 10 1 29823
3,9 8
ocen krytyków
Prawda czy wyzwanie
powrót do forum filmu Prawda czy wyzwanie

Twarze

ocenił(a) film na 6

Pomimo masy negatywnych komentarzy, film postanowiłam obejrzeć i sama zadecydować, co o nim myślę i czy jest warty polecenia.
Moja odpowiedź brzmi tak. Film jest dobry i, pomimo kilku rażących rzeczy, mogłabym z czystym sercem polecić znajomym jego obejrzenie.
1) Snapchat'owe twarze niszczą cały efekt filmu. Te przekręcenia były czymś nowym, nawet ciekawym zabiegiem lecz użycie ich w poważnym filmie?
2) Gatunek filmu. Moim zdaniem bardziej pasuje to pod thriller. Nie ma scen strasznych, wszystko jest oczywiste, jak w tego gatunku filmach
3) Końcówka. Od początku znamy zasady gry. Wybierz prawdę lub wyzwanie, a następnie je wykonaj lub zgiń. Wszystko jest jasne, ale koniec końców blondynka pod koniec filmu nie wykonała zadania. Zrobił to demon. Chcąc - nie chcąc , powinna zginąć, jak zginął na początku filmu pierwszy chłopak.

Na plus natomiast jest postać głównej bohaterki. Jest jedną z najlepiej kreowanych postaci. Końcówka i jej wybór przeczą jej poglądom, ale dają do myślenia.

FIlm oceniłam na 6/10. Polecam każdemu.

ocenił(a) film na 5
shurururu

Thriller– rodzaj utworu sensacyjnego, powieści, filmu lub serialu telewizyjnego, mającego wywołać u czytelnika bądź widza dreszcz emocji.

W odróżnieniu od horroru tajemniczość i niesamowitość w thrillerze nie mają jednak cech nadprzyrodzonych; zagrożenie jest realne, często tkwi w psychice głównego bohatera, toczącego walkę wewnętrzną, choć ostatnimi czasy coraz częściej można spotkać się z dziełami (zwłaszcza filmowymi) zawierającymi w sobie mieszankę horroru jak i thrillera.

Tutaj są cechy nadprzyrodzone (Demon) więc to horror a nie thriller

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones