PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10704}
7,0 372
oceny
7,0 10 1 372
Prawda przeciw prawdzie
powrót do forum filmu Prawda przeciw prawdzie

Taki sobie

ocenił(a) film na 6

Nie zachwycił mnie ten film, trochę jak dla mnie nudnawy. A najśmiejsze, że ja taka wielka fanka Newmana wogóle go na początku nie poznałam. Ale wtopa...

ocenił(a) film na 6
kinomanka_1

Też go na początku nie poznałem ,a jest jednym z moich ulubionych aktorów ;)

ocenił(a) film na 7
kinomanka_1

Ja też go nie poznałem. Lol. No i jak może być nudnawy? Świetna, fenomenalna gra aktorska. Na każdego patrzy się z przyjemnością, a Newman to jakieś mistrzostwo. Świetna, klimatyczna sceneria. Noc, opuszczona stacja kolejowa, deszcz. Jest klimat. Kabała też dobra. Trzyma w napięciu, kiedy już mamy wszystkie wersje, okazuje się, że jest jeszcze inna. Zastanawiamy się jaka, bo przecież wszystkie już były. Postacie świetne. Brudne, wyraziste, bez przerysowania. Stary Indianin nie ma zębów, Carasco jest spocony jak świnia. Dziki Zachód też wygląda perfekcyjnie. Są kaktusy, ogromne kapelusze i głazy, na których sie można oprzeć na sjestę.

Świetna, trochę śmieszna scena "walki" w ostatnim opowiadaniu. haha, ale sieroty :) Doskonałe kino.

Piotrek4

Obejrzyj japonski oryginal "Rashomon" Kurosawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones