PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124079}

Prawdziwa historia

The World's Fastest Indian
7,8 44 667
ocen
7,8 10 1 44667
5,8 5
ocen krytyków
Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Prawdziwa historia

Film o starym chłopcu, tematyka czysto męska, głupie sentencje (typu "nie spełniasz marzeń, nie żyjesz"). Nudny i nie nudny zarazem. Dziwi mnie tak wysoka ocena. Spodziewałam się czegoś lepszego. .

ocenił(a) film na 10
ellia2

Na czym sie zawiodłaś?

Berith7777

Nie chcę krytykować. Po prostu film nie dla mnie i raczej kobietom nie polecam, choć typowo babskich filmów nie oglądam również.

ocenił(a) film na 10
ellia2

Dziwne podejscie-dzielic filmy na płeć.

ocenił(a) film na 9
ellia2

Ty tak serio? Jestem kobietą z krwi i kości i pokochałam ten film, bo on tak naprawdę mówi o czymś więcej jak tylko o miłości do motocykla. To jest pokaz ogromnej determinacji, która miała miejsce w rzeczywistości. za motocykl możnaby podstawić każdą jedną rzecz- granie na instrumencie, malarstwo, śpiew, balet- wszystko, co tylko moze być pasją i budzić w człowieku tak ogromne pragnienia!

ocenił(a) film na 9
credka1

W punkt. To film o pasji i realizowaniu życiowego marzenia. Pięknie opowiedziany i zagrany.
I jeszcze te spotkania z ludźmi: niby zupełnie zwyczajne, a urastają do rangi niesamowitych przygód. Chyba trzeba trochę pożyć, żeby to docenić :)

użytkownik usunięty
ellia2

Eee? Męska tematyka? A jakie to są filmy o damskiej tematyce? Coś o szydełkowaniu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones