PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8858}

Prawdziwy romans

True Romance
7,5 52 178
ocen
7,5 10 1 52178
7,4 17
ocen krytyków
Prawdziwy romans
powrót do forum filmu Prawdziwy romans

... ale później było coraz gorzej. To jeden z tych filmów które się dobrze zaczynają ale fatalnie kończą, dlatego ocena adekwatna do całości

szm007

Dokładnie tak. Film raczej średni. Najlepsza była końcowa scena strzelaniny, ale fatalnie sfilmowana i nieprawdopodobna. 5/10

ocenił(a) film na 5
Franio

myślę, że to zasługa paa Tarantion, mam na myśli lichą fabułę, każdy scenariusz sygnowany jego nazwiskiem jest żałośnie słaby, 6/10 za pojawienie się kilku dobrych aktorów

ocenił(a) film na 6
MrocznyZiutek

Niestety... tylko średniak...

ocenił(a) film na 8
MrocznyZiutek

Znajdź i sprawdź film nakręcony według jego scenariusza, bo to co Scott zrobił to jest parodia. Końcówka oczywiście również inna.

ocenił(a) film na 10
szm007

Bez przesady, końcówka to rzeczywiście lekki klocek (nie wiem czy zamierzony) ale mimo wszystko warto. Jak na białasów to kino daje radę.

ocenił(a) film na 10
szm007

fan Jamesa Bonda hehe to wszystko wyjasnia :)

ocenił(a) film na 7
kiki_zjada_guziki

Jedyne co to wyjaśnia to to że jesteś baranem którego argumentem jest wywyższanie swojego gustu nad gusta innych. Przeczytaj to zdanie 2 razy i postaraj się zrozumieć jego sens...

ocenił(a) film na 10
AndcRew

Jestem kobietą, wiec juz na dzien dobry zrobiłeś z siebie kretyna, a zarzucasz mi tą przyware, a skoro juz na wstępie sam z siebie zrobiłeś "barana" to jestes równie wiarygodnym opiniotwórcą jak niejaki Antoni M. w sprawie katastrofy smoleńskiej :)

ocenił(a) film na 7
kiki_zjada_guziki

Nie nie zrobiłem. Po nicku dla mnie możesz nawet być ślimakiem z łokciami.

ocenił(a) film na 10
AndcRew

wchodzi sie w profil i sprawdza taka ikonkę z kółeczkiem, czy ma strzałkę czy może krzyżyk, spostrzegawczość to domena bystrych :)

kiki_zjada_guziki

Tylko u ciebie to nic nie daje killafornia, bo ty jesteś nie wiadomo co - raz kobieta, raz facet :) Dziwne upodobania.

kiki_zjada_guziki

I co dziwolągu - zablokowali cię i jako kiki i jako killafornię. Biedactwo, widzisz jak skończyłeś/aś nie mogąc się zdecydować co do własnej płci.

kiki_zjada_guziki

jezu, jesteś żałosna. masz tak bezosobowy avatar i nick, ze facet miał pełne prawo nie wiedzieć, że jesteś kobietą. z każdym kolejnym komentarzem się pogrążasz. żal dupę ściska.

ocenił(a) film na 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones