PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8859}
7,7 11 834
oceny
7,7 10 1 11834
7,5 17
ocen krytyków
Prawo i pięść
powrót do forum filmu Prawo i pięść

Pomimo że gdy się go ogląda odnosi się wrażenie że nic się w nim nie dzieje ale jest jednak coś co przykówa widza do telewizora.. Znakomity Gustaw Holoubek w roli Kelniga i ta piosenka w wykonaniu pana Fettinga... po prostu arcydzieło... Cała historia jest pokazana w ciekawy sposób i może dlatego oglądamy ten film do końca mimo że przez większość filmu nic się nie dzieje... ale czekamy na zaskakująco końcówkę w której główny bohater właśnie zostaje bohaterem... Dla mnie 7 na 10 i warto obejrzec.

ocenił(a) film na 7
lukasz010793

Z oceną się zgadzam. Generalnie film wykonany dość zgrabnie i ciekawie; westernowa postać nieźle zagrana przez Holoubka plus ballada z filmu śpiewana przez Fettinga pozwalają nazwać "Prawo i pięść" kultową produkcją.
Ale leży sekwencja ze strzelaniną - w ogóle bym ją usunął, ale skoro już się znalazła, to jej realizacja powinna być bezbłędna, a taka nie była. Sceny imprezy z jak zwykle mistrzowskim Gołasem wspaniałe.

ocenił(a) film na 10
lukasz010793

ciebie też nie przykuło do znajomości ortografii...ja też odnoszę wrażenie, że w twoim mózgu nic się nie dzieje - stąd takie bzdety tu wypisujesz....idź, zgiń, przepadnij...kino przeżyje...

ocenił(a) film na 9
lukasz010793

"Pomimo że gdy się go ogląda odnosi się wrażenie że nic się w nim nie dzieje (...)"
No tak, to nie Avengers.... Nic się nie dzieje? Czekam na propozycje, czego filmowi brakuje i co powinno się w nim jeszcze dziać

ocenił(a) film na 9
noworudzianin

Niczego nie brakuje. Jest tak jak być powinno. Strzelanina wypada blado, ale tak kiedyś to robiono. Dla mnie 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones