PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828}
6,8 24 491
ocen
6,8 10 1 24491
5,7 3
oceny krytyków
Prawo ojca
powrót do forum filmu Prawo ojca

Jak w temacie ;). Taka trochę polska podróbka "Życzenia Śmierci". Tematyka była poważna i można było sporo wycisnąć, ale niestety wyszło średnio. Dialogi są po prostu mizerne i aktorstwo także. Marek Kondrat, notable niezły aktor gra w ogóle bez emocji. Od chwili gdy dowiedział się o tragedii, która spotkała córkę pieprzy coś o zemście i mamrota jakieś smuty pod nosem beż żadnego przekonania i realizmu. Szczytem tego jest scena, gdy mówi o prawie ojca i, że złapie ich z takim wyrazem twarzy, który mógłby mieć gdyby np. gadał z kumplem o pierdołach na ławce pod sklepem, albo komuś kawał opowiadał. W ogóle aktorzy na wszystko reagują fatalnie, zupełnie bez przekonania i emocji. Film w ogóle nie jest wiarygodny! Praca kamery jest słaba - te ujęcia z ręki rozpraszają i irytują. Muzyka także jest nijaka....A film raczej nudzi, niż trzyma w napięciu. Przynajmniej historia jest prawdziwa, ale nic poza tym ;).

Goro_Gondo

Widzę, że krytyków filmowych w Polsce jest od metra. No cóż - jaki kraj, tacy krytycy.

ocenił(a) film na 5
ateista31

Że co Ci nie pasuje? Opisałem swoje odczucia względem filmu. Nie kazałem nikomu czytać, ani się zgadzać.

Goro_Gondo

A ja napisałem swoją opinię względem krytyków filmowych. Akurat Tobie się trafiło. Po co się ciskasz? Bez nerwacji ziom :-) Miłego dzionka i weekendu, który się zbliża ;-)

ocenił(a) film na 5
ateista31

No OK, może zbyt ostro wyjechałem :D Spoko, wzajemnie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones