PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475202}

Prawo zemsty

Law Abiding Citizen
7,8 214 445
ocen
7,8 10 1 214445
5,6 7
ocen krytyków
Prawo zemsty
powrót do forum filmu Prawo zemsty

Złe zakończenie

ocenił(a) film na 10

Nie wiem czy tylko ja to zauwazylem. Skoro ten Nick (Jamie Foxx) przyszedl do celi i zaczal odwodzic
glownego bohatera od wysadzenia bomby, to chyba kazdy tepak by sie domyslil, ze wiedza o
bombie. A skoro wiedza o bombie to na 100% juz wszyscy ewakuowani. Widac, ze tworcy filmu na
chama probowali wcisnac jakis blad. Najpierw geniusz, a potem bezmozg. Zakonczenie powinno
byc inne. On nie wysadza bomby, przenosza go do innego wiezienia, ale on to zaplanowal i uciekl.
Wiecej go nie widzieli

ocenił(a) film na 9
krzysiek9375

Przecież miał kamerę to wiedział że nikt się nie ewakuował. Ale zgadzam się, że mógł się domyślić się że mogli go wykiwać w jakiś inny sposób.

ocenił(a) film na 7
Toguk

Siedząc w izolatce nie miał kamery, w związku z tym zgadzam się z krzysiek937, że reżyser na koniec zrobił z niego idiotę.

ocenił(a) film na 9
dawideq131

Tyle, że wchodząc z powrotem do izolatki zerknął jeszcze na ekran i widział, że wszyscy w sali są nadal obecni ;)

ocenił(a) film na 9
momo32_89

tak czy siak, miałem nadzieję, że Shelton wygra w tej walce, od początku mu kibicowałem. Ale cóż, zakończenia filmów jakie są takie są, nie zawsze spełniają nasze oczekiwania :)

ocenił(a) film na 7
contowsky

A nie dziwi Was to, że Nick jak gdyby nigdy nic przekłada bombę i puszcza z dymem pół więzienia? Razem z więźniami, funkcjonariuszami itd? Gdyby władował mu kulkę w tył głowy, kiedy zamykał właz od izolatki, skończyłby to prościej i bez nadmuchiwania tego balonika... I zostałby bohaterem za unieszkodliwienie seryjnego mordercy... Nie cierpię przerysowanego patosu w tych amerykańskich produkcjach.

Poza tym do końca miałam nadzieję, że młodej na recitalu eksploduje wiolonczela w dłoniach i film skończy się jakimś "badum!". Call me psycho :D

ocenił(a) film na 8
evvix

Co do wiolonczeli pomyślałem identycznie haha ;D

Wezzy

Przyznam, że ja również :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones