PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475202}

Prawo zemsty

Law Abiding Citizen
7,8 214 468
ocen
7,8 10 1 214468
5,6 7
ocen krytyków
Prawo zemsty
powrót do forum filmu Prawo zemsty

Tzn. akcja skupia się na jakimś złoczyńcy, który okazuje się geniuszem, i na kimś kto próbuje go przejrzeć. Chodzi mi właśnie o filmy typu law abiding citizen, milczenie owiec, czerwony smok.

ocenił(a) film na 9
harny123

Ehh coś poszło nie tak i zrobił się double post.

ocenił(a) film na 10
harny123

tak znam a jest nim : Prison Break cały sezon polecam

ocenił(a) film na 8
stalker1777

to zupełnie inna tematyka, a pb wcale taki dobry nie jest. Po w miarę dobrym początku strasznie się pierdzieli i jest naciągane.

ocenił(a) film na 9
harny123

malo takich geniuszy :) ale film rewelacja :)

harny123

możesz też zobaczyć Notes Śmierci (Death Note), ale film jest gorszy według mnie od pierwowzoru i anime.

użytkownik usunięty
harny123

Oczywiście, że znam: Rambo, McGyver, Pomysłowy Dobromir. ;)

ocenił(a) film na 10

Widziałem wszystkie twoje posty do tego filmu i strasznie mnie to wkurwia.
Nazwijmy rzeczy po imieniu, jeśli nie lubisz tego filmu to ok, ale nie wpierdalaj się wszędzie gdzie Cie nie chcą...
Po co te zgryźliwe posty? Nie masz co zrobić z czasem?
Jest miliard i więcej filmów, a ty najwyraźniej masz do tego jakiś uraz.. Może kompleksy w stosunku do kogoś w filmie, któraś aktorka miała ładniejsze nogi?
Po prostu czepiasz się a powinnaś już dawno odpuścić.

ocenił(a) film na 8
Buba160

Święte słowa, laska sie czepiła tego całkiem dobrego filmu i szczeka w każdym poście na jego temat,że stek był za słony,że tunel kopał łyżeczką a teraz z McGywerem wyskoczyła.Pewnie to jakies zakompleksione straszydlo,a tu anonimowo z ładnym zdjeciem czuje że bulwersuje cały świat.

użytkownik usunięty
Buba160

Nie denerwuj się, bo ci żyłka w 4 literkach pęknie. :)

To jest forum internetowe i widzisz działa to w ten sposób, że mogę pisać nawet tam gdzie mnie nie chcą. :) A ty możesz mi tylko i wyłącznie naskoczyć... chociaż w sumie nawet tego nie możesz. ;)

jesteś trollem niczym więcej :) trolle nie mają prawa do opinii dlatego nikt nie bierze twojego zdania na poważnie, nie maja nawet swojego życia skoro wchodzą na fora filmów których nie lubią i zasypują je pseudośmiesznymi odzywkami

ocenił(a) film na 8

No i co, że nikt Ci nie zabroni to logiczne, ale na jaki chuj tak sie spinać i płakać, że jakiś film jest be? Dorośnij

użytkownik usunięty
cokane87

I kto to pisze? Sam dorośnij, krytyka filmu to jeszcze nie spinanie się i nie płacze.

Nie wiesz co to jest krytyka? Zajrzyj do słownika.

ocenił(a) film na 7
Buba160

No niestety muszę przyznać 100% racji. Jak mi się jakiś film nie podoba, to nie wchodzę na forum tylko po to, żeby denerwować ludzi, którym film odpowiada; a to już się stało chyba jakąś chorobą. Nie mogę tego zrozumieć.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
harny123

"Siedem" jest jednym z lepszych tego typu filmów.

ocenił(a) film na 8
Dzony_5

7 to majstersztyk...dla mnie nr 1 w swoim gatunku...pozdrawiam

harny123

W takim razie polecam Ci "Fracture" (Słaby punkt) z Hopkinsem ;)

percevalle

Kozacki film.. Dzięki za podanie tytułu:P PZDR

ocenił(a) film na 8
harny123

Ja z kolei poszukuje filmow z pulapkami,dziwnymi urzadzeniami do tortur,z klaustrofobicznymi pomieszczeniami,o szalonych konstruktorach w zlym tego slowa znaczeniu. Bede wdzieczny za kilka tytulow.Moja lista filmow tego typu: cala seria Pily(1-6-3-4-2-5 w takiej kolejnosci), Horseman, Waz, Se7en, Killing Room, Wizard of gore, Last house on the left.

lil_jon

Jeżeli chodzi o samą tematykę zemsty, to ja zdecydowanie polecam, dość mało znany film z Kevinem Beconem "Death Sentence"...rewelacja

ocenił(a) film na 8
m_szymon

Dzieki za sugestie,obejrzalem,dobry i mocny film

ocenił(a) film na 8
lil_jon

Cube (ale nie oglądaj Cube Zero, bo zjebali na maxa)

ocenił(a) film na 8
cokane87

Plan dokonały (Indside Man)

ocenił(a) film na 6
cokane87

Święta prawda. Również polecam Cube i tylko Cube (Cube Zero cieniutki, Cube 2 - niektóre motywy nawet interesujące, ale przy jedynce wymięka).

ocenił(a) film na 9
fy22

Jak to obejrzałem, to od razu skojarzył mi się "Sztorm stulecia", choć to chyba zły przykład :)

ocenił(a) film na 8
lil_jon

http://www.filmweb.pl/f237830/Hotel+%C5%9Bmierci,2006

lil_jon

proponuję film "pluję na twój grób"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
ryan45

co do powyższego komentarza zaintrygowałeś mnie tym filmem ten mi się podobał może i można mieć coś do życzenia albo nie ale nic nie zmieni faktu że film jest dobry a co do powyższych komentarzy to nie będę eis wypowiadał bo im częściej czytam coś o filmie tym bardziej odechciewa mi się je oglądać i robi mi się żal większości idiotów którzy niszczą ten serwer

ryan45

Obejrzałem dzisiaj. Po tym jak zarekomendowałeś. Niestety to jest zupełnie inny film niż Prawo Zemsty. Faktycznie trochę Siedem trochę Człowiek w ogniu (przemiana bohatera). Ale ogólnie bardzo długi i trochę naciągany. Ja lubię czasami jak film stara się wzbudzić w widzu poczucie zemsty a później na ekranie zostaje ona wypełniona(Tarantino często tak robi). I nastawiłem się też przy tym filmie na coś takiego. A tu była zemsta w stylu Siedem, że niby była ale widz odchodzi niezaspokojony. Nie wiem może źle się nastawiłem liczyłem troszkę na sieczkę zemstę i mściciela geniusza(taki jest temat tego wątku!). Prawo zemsty w kategorii Zemsta + zapłata jest zdecydowanie nr jeden(pewnie z powodu pierwszych scen). Później Człowiek w ogniu. Następnie może Tarantino już trochę w krzywym zwierciadle. Chaser... dobry ale inna kategoria.

ocenił(a) film na 6
imperial90

Co do samej zemsty to tak jak pisali we wcześniejszych postach dobry jest film Death sentence z Baconem - może nie mściciel geniusz ale na pewno mściciel Nasuwa mi się też skojarzenie z filmem Oldboy- co prawda jeszcze go nie oglądałem -jak zobaczę to ocenię ale sądząc po opisie będzie coś o zemście Nie oglądałem też filmu Nieodwracalne -http://nieodwracalne.filmweb.pl/ ale też traktuje o zemście

ryan45

O dobrze że wspominasz. O Nieodwracalnym. Zemsta "zbudowana" bardzo... że tak powiem... intensywnie. Ale znów nie wypełniona :( Oczywiście w kategorii takich moralnych przemyśleń film bardzo mocny i wstrząsający. Ale w kategorii... takiej trochę hedonistycznej na jaką miewam ostatnio ochotę (zemsta + zapłata) to określiłbym ten film jako CEGŁA. Ale jak oglądałem Nieodwracalne to bardzo mi się podobało (o ile może się ten film w ogóle "podobać"). Teraz mam sesje i chce oglądać odmóżdżoną sieczkę a nie cegły :P

imperial90

^^^NIEODWRACALNE SPOILER !!!!
za krótki <br/>
za krótki <br/>
za krótki <br/>

ocenił(a) film na 6
harny123

Co do pytania z początku postu filmem o złoczyńcy i kimś kto próbuje go przejrzeć jest też film Lęk pierwotny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones