PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475202}

Prawo zemsty

Law Abiding Citizen
7,8 214 445
ocen
7,8 10 1 214445
5,6 7
ocen krytyków
Prawo zemsty
powrót do forum filmu Prawo zemsty

Świetny film , największy plus to scenariusz .
Po prostu Uwielbiam takie filmy : ) )
Czy zna ktoś podobne ?

ocenił(a) film na 9
Sylwia1

Siedem na przykład xD

ocenił(a) film na 8
Sylwia1

Mi osobiście nie spodobała się końcówka.

ocenił(a) film na 9
Phantomia

Właśnie ta końcówka..., ale czy można było inaczej? (8,5/10)
a "siedem" tak...!!!
POLECAM

ocenił(a) film na 9
andpol

Dla mnie też końcówka była słaba...
Oczywiście że można było ;) np. Rozwala cały ten budynek burmistrza a na końcu zabija Nicka. Tu film mógłby się kończyć, ewentualnie potem Clyde mógłby dostać karę śmierci.
W każdym razie wszyscy mamy wrażenie że solidaryzujemy się z Clydem a nie Nickiem, tak to zrobił scenarzysta ;) Trzymamy stronę tego, którego spotkało cierpienie ( z resztą niesprawiedliwe ) na początku a nie co się działo później. A przynajmniej wydaje mi się, że tak jest.
Gdyby była inna końcówka dałbym 10.

użytkownik usunięty
karramba_

Potwierdzam w 100%.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
karramba_

Dołączam się z moim 100%. Końcówka zniszczyła arcydzieło. Szansa na króla gatunku zaprzepaszczona przez kicz. Dla tych, którzy nie widzieli polecam ten film przerwać w 3/4 i nie kończyć. A przynajmniej jeśli ktoś nie szuka zwykłego filmu akcji, ale podąża szlakiem zemsty razem z głównym bohaterem. 8/10 zamiast 10/10.

ocenił(a) film na 9
Sylwia1

Człowiek w ogniu
piekielna zemsta
bez litości
bez litości 2
uprowadzona

ocenił(a) film na 7
Sylwia1

Słaby Punkt

ocenił(a) film na 10
Hermes0017

Potwierdzam! Polega odrobinę na czym innym, ale motyw ośmieszania przez bohatera nieudolnego wymiaru sprawiedliwości oraz przeciwników godny obejrzenia!

ocenił(a) film na 8
Sylwia1

plan doskonaly

ocenił(a) film na 6
Sylwia1

No niestety absurdalnie nierzeczywiste (nieprawdopodobne zdarzenia) zniszczyły ten film.
W połowie twórcom chyba już zabrakło pomysłów na jakieś logiczne rozwiązanie więc postanowili wszystko schrzanić byle zakończyć to filmidło.

ocenił(a) film na 10
Sylwia1

Three next days.

użytkownik usunięty
Xazz

The Next Three Days - świetny !

Sylwia1

Mi skojarzyło się to z Siedem lub Milczeniem Owiec.
Sam film 6/10. Fajna gra Butlera, fabuła trzyma w napięciu, ciekawa rozprawa na temat systemu sprawiedliwości.
Momentami jednak zbyt bajkowy.

ocenił(a) film na 7
Sylwia1

"Negocjator" tego samego reżysera

ocenił(a) film na 9
Sylwia1

Kontrabanda.Polecam!

ocenił(a) film na 9
Sylwia1

W pewnym stopniu "Labirynt".

ocenił(a) film na 10
kasaska2

Taaa, mają wspólne jedno - najpierw są straszne, a na końcu śmieszne... Końcówka każdego zwalona na swój odrębny sposób :/

ocenił(a) film na 7
Sylwia1

Życie za życie. Też podobna tematyka i chyba nawet lepszy film, na pewno lepsze zakończenie

ocenił(a) film na 9
Sylwia1

Na pewno podobnym jest Punisher. Skoro ten ci się podoba, to tamten też powinien...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones