PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475202}

Prawo zemsty

Law Abiding Citizen
7,8 214 445
ocen
7,8 10 1 214445
5,6 7
ocen krytyków
Prawo zemsty
powrót do forum filmu Prawo zemsty

Znikające oceny filmów

użytkownik usunięty

Czy tylko mi znikają oceny filmów? Wchodzę na strony kilku filmów, które oglądałem oraz oceniałem a tych ocen brak... Dlaczego?

tez to zauwazylem , myslalem ze sam to sobie ubzduralem ale dzieki tobie jestem pewien ze mi tez znikaly

użytkownik usunięty
Michal17

Też myślałem, że coś mi się pomieszało, ale za dużo tych filmów, abym się mylił. Co się dzieje?

ocenił(a) film na 10

Podpisuje się pod twoim postem. Racja też mi się tak dzieje

ocenił(a) film na 7

Też mam takie wrażenie. I to dzieje się dosyć szybko bo nawet po tygodniu, w szczególności w przypadku filmów intensywnie komentowanych.

ocenił(a) film na 6

Też mam takie wrażenie, że wchodzę na film, który już oceniłam, a tu nie ma oceny, jakbym go nigdy nie oglądała. Tak było teraz z "Nikiforem", weszłam, żeby zobaczyć obsadę, a okazało się, że nie widziałam tego filmu, choć na pewno to zrobiłam dawno temu...

Vena_Poetica

no to w chuja ktos leci na tej stronie ??!!!!

ocenił(a) film na 10

Zajebioza!

ocenił(a) film na 6

Mi tez ciagle znikają oceny filmów.

Kefajstossssss

Też nie mam ocen niektórych filmów które na pewno oceniałem, bo zawsze po obrzejrzeniu oceniam. Tłumaczyłem sobie brak ocen tym, że zapomniałem ocenić.

Potwierdzam. Też myślałem, że sobie to ubzdurałem, ale teraz przy kolejnej akcji postanowiłem zapytać google i widzę, że nie dość, że to prawda to w dodatku problem jest znany od wielu lat i gówno w tej sprawie zrobiono...
Wreszcie mam motywację, żeby przysiąść któregoś dnia i przerzucić moje kilkaset ocen do konkurencji, a tu usunąć konto..

ocenił(a) film na 8

Zdarzało się

Potwierdzam, też to zauważyłem.

xtomix

Kilka dni temu pojawił mi się ten sam problem... Mam ocenionych prawie 1000 filmów, większość ocen zniknęła. Wchodząc na oceniony juz kiedyś film, na sekundę pojawia się ocena, zaraz potem znika. To samo dotyczy postaci ze świata filmu. Co dziwne, lista ocenionych filmów jest kompletna. Czy komuś z was udało się jakoś to naprawić ?

Dołączam się do narzekających. Jednak znając życie, naszymi pobąkiwaniami nic nie wskóramy. W końcu, kogo to obchodzi, że istota trwania tego portalu, czyli ocenianie filmów (czytaj: wymiana opinii na ich temat) jest utrudnione. A pamięć filmwebowicza bywa zawodna...

ocenił(a) film na 8
MichiBuba

U mnie też znikają filmy które oceniłem. Dziadostwo

W zasadzie nic złego , można jeszcze raz ocenić film , na spokojnie i przez pryzmat czasu a nie na podstawie pierwszych emocji :)

Mi także znikają oceny :p

Poprawiło się coś w tej sprawie?
Nigdy na to nie zwróciłem uwagi.

ocenił(a) film na 8
lewig

Nic sie nie poprawilo. Filmweb to jedna wielka usterka.
Ocena pojawia sie na sekunde a po zaladowaniu strony znika.
Oni chyba tam w tej redakcji dbaja tylko o to zeby zaśmiecać cały portal reklamami bo już
nie da sie nawet normalnie poczytac bez ciągłego zamykania przesłaniających wszystkiego śmieciowych reklam.

lewig

Nic się nie poprawiło, oceny dalej znikają raz więcej raz mniej, wchodźcie co jakiś czas na swoje obejrzane filmy i sprawdźcie liczbę. Mogliby to naprawić, to idiotyczne

meine_grenzen

Od jakiegoś czasu po dodaniu oceny, odświeżam stronę i sprawdzam punktacje. Nie wpadłem na to, że oceny mogę zniknąć w późniejszym terminie, Muszę to skontrolować :)

ocenił(a) film na 9

A mi dają w gustomierzu filmy do polecenia i obejrzenia, które już oglądałem i oceniłem. Dziś polecili Mi " Prawo Zemsty " , które obejrzałem i oceniłem 1 marca tego roku.

użytkownik usunięty

Być może oceniacie niektóre filmy w niepożądany sposób. W wyborach też znikają głosy oddane na niewłaściwych kandydatów i nie robi się z tego wielkiego halo. Jako Europejczycy musimy zachowywać pewne słuszne standardy, nawet jeżeli ktoś utrzymuje je za nas wbrew naszej woli. Ostatecznie, to tylko dla naszego dobra.
Skoro więc otrzymujecie możliwość ponownej oceny filmu, bądźcie wdzięczni i traktujcie to jako drugą szansę na dokonanie - tym razem słusznego - wyboru ;-)

użytkownik usunięty

:)

A mnie zniknęła opinia na temat Gladiatora - wraz z komentarzami do niej :/

ocenił(a) film na 8
mr150

To jakaś kpina co oni wyrabiają. Ludziom masowo znikają oceny, jest po kilkaset wpisów w różnych wątkach na forum a developerka dalej leży. Kto pisał ten chłam?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones