PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723027}

Predator

The Predator
5,0 30 294
oceny
5,0 10 1 30294
5,5 16
ocen krytyków
Predator
powrót do forum filmu Predator

Dacz siedzi przed telewizorem, pali cygaro, popija łiski, w telewizji ogląda "dancing with stars" .
Nagle w kuchni rozlega się łomot.

Dacz:
Oooo popkurn już doszedł jupiiii, Dżołana muszę zobaczyć jak tańczysz fokstrota!!!
I leci szybko do kuchni.
Patrzy na mikrołejw, ale ......(złowieszcza muzyka)..... popkurn nadal się kręci w mikrofali!!!!!!!!

Dacz:
Oł maj gad!!!!!!
To nie był popkurn!!!

Dosięga bazooke schowaną w ssypie i gotowy do akcji jest już w mgnieniu oka,
Zauważa że coś dziwnego się dzieje ze ścianą.

Dacz:
Łot is dis??? Maderfaker!!!!

Nagle następuje rozbłysk i oczom naszego bohatyra ukazuje się postać predatora!!!

Dacz:
Ajw bin łejting for ju!!!

I tu następuje wystrzał z bazooki.

użytkownik usunięty
kosciej_99

hehe dobra parodia Arnolda. Chociaż może to nie parodia o.O?

kosciej_99

Trafił?

ocenił(a) film na 7
kosciej_99

...Nagle nastepuje wystrzal z bazooki i nasz dzielny DACZ budzi sie. Okazuje sie ze byl to tylko sen a DACZ od paru ladnych lat jest w domu starcow gdzie przyjmuje regularne leki na demencje,artretyzm oraz poczatki parkinsona. A tak na powaznie to ARNIEMU juz podziekuje i wole jego stare filmy niz nowe gnioty pokroju beznadziejnego SABOTAŻU, sredniego LIKWIDATORA oraz mocno przecietnego T5. Latka leca co chyba kazdy wie na wlasnej skorze i wiek 68/69 lat nie nadaje sie do dynamicznego kina akcji. ARNOLD powinien dac sobie spokoj z kinem akcji bo robi z siebie karykature legendy ktora latami wypracowal. Uwazam ze powinien dac sobie spokoj z T6 a jego ostatnim filmem powinien byc CONAN gdzie przekazuje synowi krolestwo. TRZEBA WIEDZIEC KIEDY ZE SCENY ZEJSC...

punisher822_filmweb

Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny..... oby nie śmiertelnie

punisher822_filmweb

E tam. wypada lepiej niż większość nabuzowanych chłopaczków. A przecież nigdy nie potrafił naprawdę dobrze grać. Morał taki, że kino zeszło na psy ze dwie dekady temu...

punisher822_filmweb

JA NA TEMAT PALENIA,bo ciągle się promuję,że palenie cygara jest fajne więc chcę o tym powiedzieć.
PRZECIEŻ palenie papierosów/śmieci,plastików i innych SZKODZI nie tylko palaczowi,ale też i innym[mojej,twojej mamie,dzieciom,po prostu NAM]!Ktoś może przez kogoś/ciebie dostać raka płuc.Chce ktoś mieć kogoś na SUMIENIU?!
To też trochę także moja sprawa,a nawet twoich [jeśli masz lub będziesz miał]dzieci{po prostu wszystkich}.Ten nałóg to zwyczajna kradzież życia drugiego i nie mówimy tu o minutach.
Jeszcze tatuaże były więc:
tatuaże powodują raka,przez tusz,który zostanie wchłonięty przez ciało.TO JEST SZKODZENIE sobie na zdrowiu i CIĘŻKI grzech przeciwko życiu.

punisher822_filmweb

a ja bym jeszcze zobaczył Arnolda jako starego króla Conana :)

ocenił(a) film na 4
kosciej_99

xDDDDDD (Umieram ze śmiechu) xDDDDDD

kosciej_99

ale śmieszne

użytkownik usunięty
kosciej_99

Kupa śmiechu i dobrej zabawy.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kosciej_99

Zmien dilera, prosze

kosciej_99

a potem krzyknął do niej "Get to the choppaaa!".

Po dzisiejszym newsie odnośnie fabuły mam wrażenie, że będzie jeszcze gorzej.

ocenił(a) film na 8
kosciej_99

Ajw bin łejting for ju!!! ;D

Nowy one-liner niczym "I'll be back!"

kosciej_99

Raz jeszcze,bo to chyba ważne-JA NA TEMAT PALENIA,bo ciągle się promuję,że palenie cygara jest fajne więc chcę o tym powiedzieć.
PRZECIEŻ palenie papierosów/śmieci,plastików i innych SZKODZI nie tylko palaczowi,ale też i innym[mojej,twojej mamie,dzieciom,po prostu NAM]!Ktoś może przez kogoś/ciebie dostać raka płuc.Chce ktoś mieć kogoś na SUMIENIU?!
To też trochę także moja sprawa,a nawet twoich [jeśli masz lub będziesz miał]dzieci{po prostu wszystkich}.Ten nałóg to zwyczajna kradzież życia drugiego i nie mówimy tu o minutach.
Jeszcze tatuaże były więc:
tatuaże powodują raka,przez tusz,który zostanie wchłonięty przez ciało.TO JEST SZKODZENIE sobie na zdrowiu i CIĘŻKI grzech przeciwko życiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones