PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259945}

Prestiż

The Prestige
8,1 398 424
oceny
8,1 10 1 398424
7,5 42
oceny krytyków
Prestiż
powrót do forum filmu Prestiż

nolan obok finchera najbardziej przereklamowany rezyser naszych czasów, skonczył sie na memento.
nie mialem nigdy wczesniej zamiaru tego filmu ogladac, z powodów jw, ale wrocilem zmeczony z roboty, nie chcialo mi sie nigdzie wychodzic, skacze po kanałach i patrze, akurat zapowiedz prestiżu, mowie sobie - a co tam, zobacze, moze nolan jednak nie skonczył sie na memento i nie jest az takim przereklamowanym wackiem jak mi sie wydaje.
niestety gdy tylko zobaczyłem tę angielska, starą morde, do której mam uprzedzenie, od razu czerwony przycisk na pilocie i nara nolan, i z tego co widze to dobrze zrobilem.
nie sprawdzalem wczesniej kto jest w obsadzie, ale teraz widze ,ze była rowniez ta wiejska paszteciara johansson i ten drewniak bale.
po raz kolejny nolan pokazałes, ze jestes wackiem, tym razem ju na starcie dobierajac patałachów nie aktorów

ocenił(a) film na 8
BlackShit

Masz racje, od filmów Nolana można odstać depresji.
Nie radziłbym robić filozoficznych wywodów, analizować treść filmów,
zastanawiać się nad "snem w śnie, snem w śnie i potrójnym snem w śnie"
czyli obraz jaki podsuwa nam "Incepcja".

ocenił(a) film na 9
BlackShit

Nie ma to jak wystawić jedynkę po paru minutach filmu. Brawo

ocenił(a) film na 8
Herflick

Pokaz mi swoj nick a powiem Ci kim jestes :)

ocenił(a) film na 9
herbatkowy

po twoim można wywniąskować zamiłowanie do parzenia herbaty i innych ziółek może zdradzisz nam kilka tajników i specjalnych sposobów ? albo może to związane z emigracją i zwolennik Tea Time, brytyjskiego zwyczaju ? daj znać czy trafilem bo jestem ciekaw :D no offence. ale masz racje u niektorych ta regułka działa skutecznie.

Apropo tematu nie rozumiem takiej ignorancji jaką pokazuje autor tekstu. nie obejrzał filmu i wystawia note i to najgrosza bo nie podoba mu sie obsada. żenada. i nie wiem jakiego typu filmów jestes zwolennikiem ale kino było by naprawde nudne i ubogie gdyby nie Nolan a przede wszystkim Fincher. w sumie po zerknieciu co oglądasz i jak oceniasz stwierdzam trola.

ocenił(a) film na 8
wojtalpl3

Kiedys jak chorowalem to wypilem jednego dnia 9 litrow herbaty z cytryna, chyba nie mozna mnie inaczej nazwac :]

ocenił(a) film na 9
herbatkowy

hahah, to nie trafilem ;D

ocenił(a) film na 8
wojtalpl3

Z narkotykami tez mialem troche wspolnego, ale juz tego szajsu nie tykam i odradzam wszystkim :)

herbatkowy

Co to za gejowo:=)

BlackShit

Zajrzałem Ci panie "czarne gówno" na profil i stwierdziłem następująco: Człowiek "Skrajność" xD wystawia oceny albo 1 albo 10 xD czyli albo kochasz, albo nienawidzisz :D hahahahahaha... Miłośnik starych lub mniej znanych filmów, oraz starych lub mniej znanych aktorów. Uprzedzony do większości tego co nowe, powszechnie lubiane lub młode xD faktycznie krytyk z ciebie jak sto pięćdziesiąt xD Brak Ci panie czarne gówno dystansu do tego co oglądasz ;) Nie wszystko jest albo czarne, albo białe.
PS. Bez przesady, Johansson nie jest brzydka. Elizabeth Reaser jest brzydka, ale nie Johansson xD ale o tym dyskutować nie będziemy :D

ocenił(a) film na 1
crash88_filmaniak

prawie sie zgadza, ale młode to ja lubie, młode, dobre dupeczki ;p a o johansson to juz kiedys pisałem na jej profilu, to jest typ niemieckiej helgi połączonej z wikingiem

ocenił(a) film na 9
BlackShit

Właśnie też zajrzałem do profilu i zobaczyłem, ze ocena to 1 albo 10 żadnej innej. Cóż z nieba do piekła ^^

ocenił(a) film na 9
BlackShit

"młode dupeczki" ... Cieszę się że objawiłeś się jako zwykły cham i prostak. To wiele wyjaśnia

ocenił(a) film na 10
BlackShit

Podaj lepszych reżyserów niż tych dwóch co gnoisz? Tylko nie wyskakuj z lynczem, malikiem i tego typu reżyserów

ocenił(a) film na 1
Arti58

malik to gówno nie rezyser, Kitano, Wong Kar Wai, Kim Ki-duk, taka trójeczka azjatów, którzy tych dwóch hollywódzkich pedziów zjadaja na sniadanie

ocenił(a) film na 10
BlackShit

śmiech na pustej sali z tymi skośnookimi :)
nie powiem kilka wartych uwagi filmów nakręciła ta śmieszna trójka...ale bez przesady


Ps: " Jagodowa miłość" twojego mistrza oceniona przez Ciebie na 1 co się stało co zawiodło ?
PsPs: Prestiż , Wstyd, Savages,Pod mocnym aniołem,Spring Breakers ,Mexican , Tożsamość, 1 ?? - heheh dobre dobre a Niesamowity spajdi na 10 <lol> mamy krytyka- konesera w jednym

ocenił(a) film na 1
Arti58

no smiech na sali, bo ty te nazwiska pierwszy raz słyszysz ;p

jagodowa miłosc to zwyczajnie słaby film, ale jedyny słaby w filmografii Wong Kar Waia, nie ma na swiecie rezysera co by krecił same dobre filmy.

natomiast jezeli chodzi o niesamowitego spidermana, to w swoim gatunku(typowa rozrywka)jest to bardzo dobrze zrealizowane filmidło, ktore dostarcze tego czego sie oczekuje. jezeli porównujesz filmy typu spiderman do tozsamosci itd, to jestes po prostu debilem .
to tak jakby porównac kryminal do fantasy, jedno i drugie moze byc dobre, ale trzeba oceniac osobno, w swoim gatunku, a spider ma wlasnie ode mnie dyche, bo w swoim gatunku to bardzo dobra rzecz

ocenił(a) film na 10
BlackShit

debilem to jesteś ty skoro z mojego komentarza wyciągnąłeś takie wnioski - krytyk koneser i jeszcze na dodatek yntelygent...
ja tylko wskazałem filmy które oceniłeś na 1 a taka ocena jest po prostu nie na miejscu, ale mnie już to nie dziwi że plączą się na tym świecie takie zagubione ofermy jak ty co wystawiaj 1 albo 10 !


mykaj oglądać swoich mistrzów....

ocenił(a) film na 1
Arti58

nie wyciagnales takich wniosków ? to co chciales pokazac zestawiajac te filmy i wymieniajac je ? wskazałes filmy ocenione na 1 i na 10, i oburzonko, ze spider dostał 10 a tamte 1, to jest typowe dla filmwebowych przygłupów, ktorzy chca komus dosrać, stawiaja jakis przereklamowany chłam, ktory niby jest filmem ambitnym i dobrym, a po drugiej stronie stawiaja typowa rozrywke, no jak to mozna dac marna ocene temu pierwszemu a wysoka temu drugiemu,ch*j, ze to w ogóle inne swiaty, ale co tam nie ? beka zawsze z takich argumentow
a swoich mistrzów bede ogladać, nie bój zaby, wlasnie wczoraj przyszla mi paczka z 3 filmami kitano

ocenił(a) film na 10
BlackShit

nie chce mi się pisać z czego składa się ocena filmu bo chyba to powinieneś wiedzieć ....
dlatego te filmy k**wa zwyczajnie nie zasługują na 1
ale ty i tak nadal swoje...
jak miałem inaczej zestawić skoro jesteś kretynem i tak oceniasz filmy !

ocenił(a) film na 1
Arti58

według mnie na tyle zasługuja i co ? moja ocena to moja ocena, ty masz swoja, inni maja swoja
w ogóle ich nie zestawiac, bo jak napisałem, to sa inne swiaty, mozna sobie porównać np only god frogives do drive, ale nie jelonka bambi do ojca chrzestnego...
elo

użytkownik usunięty
Arti58

PsPs
Post scriptum Post scriptum?

ocenił(a) film na 10

ach i szukał, szukał aż znalazł...

ocenił(a) film na 8
BlackShit

Jak można ocenić film nie obejrzawszy go?! Ja rozumiem - można czegoś nie lubić, można być do kogoś uprzedzonym. W takim wypadku najlepiej zrobić to, co zrobiłeś - wyłączyć. I koniec. Po cholerę to teraz komentujesz? Żeby się na jakiś temat wypowiadać, trzeba mieć o nim pojęcie. Żeby mieć pojęcie, trzeba to poznać.

ocenił(a) film na 9
BlackShit

Właśnie przez takie osoby jak ty przed aktywowaniem konta na filmwebie powinni dać do rozwiązania w miarę trudne zadania matematyczne (myślę, że już na logarytmach by te niedołężne zastępy gimbusów poodpadały, w tym może i ty) oraz test psychologiczny. Z pewnością drugiego punktu byś nie przeszedł. Chyba, że byś poprosił mamę, ale też różnie mogłoby to wyjść. No cóż... myślę, że powinieneś usunąć konto. Z myślą o dobrym prosperowaniu forum tej strony oraz o poszkodowanych w wyniku przeczytania twych niewiarygodnych głupot.

użytkownik usunięty
PrologPL

Dlaczego akurat zadania matematyczne? Raczej umiejętność rozwiązywania takowych nie musi świadczyć o dojrzałości.

ocenił(a) film na 7
BlackShit

Mnie film się nawet podobał, uprzedzeń do ulubieńców Nolana, jak i samego Nolana nie mam. Toteż z Twoim zdaniem się nie zgadzam, ale twój opis czyta się miło - zwięzły i na temat. Przy "wiejskiej paszteciarze" wybuchnęłam śmiechem:D Propsuję takie malownicze hejtowanie;d
p.s - system ocen filmwebu nie jest zerojedynkowy. Na rottentomatoes filmy dzielą się tylko na dobre i złe, jeśli oceniasz w ten sposób to może zmiana portalu?

ocenił(a) film na 8
BlackShit

Właśnie przez takich pseudo-znawców jak Ty ten portal upada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones