PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119775}
6,6 25 715
ocen
6,6 10 1 25715
Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia
powrót do forum filmu Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia

Ten film bardzo mi sie podobal. Naprawde ogladalam duzo komedii romantycznych ale ta spodobala mi sie najbardziej. Szczeoglnie watek o nauce tanca. Polecam....:P:P

Jacky_Firth_Northam

To prawda bardzo udana i ciepła komedia romantyczna z dobrą obsadą i muzyką. Scena z nauką tańca przeurocza... gra w baseball (chyba to był baseball) również fantastyczna:)polecam. Jedna z naprawdę lepszych kom.romantycznych!

Elle_6

Też polecam gorąco ten film, scena z tancem siwetna ale ogolnie wszystkie sceny z nimi byly fajne:)cudowni aktorzy, fantastyczna muzyka i naprawde super;)

użytkownik usunięty
Jacky_Firth_Northam

SUPER!!! Po prostu super filmik lekki i zabawny. Zupełnie inny niż reszta tego typu filmów które do tej pory oglądałam. A aktor grający głównego bohatera po prostu ciacho :)

ocenił(a) film na 5
Jacky_Firth_Northam

Komedie romantyczne to nie mój ulubiony gatunek filmowy, ale ta jest narpawde bardzo fajna:) polecam! niektóre teksty są naprawde mocne;p

Jacky_Firth_Northam

A propos lekcji tańca czy może ktos wie co za piosenka leci w tle? Jak dla mnie to własnie ta muzyka podkreśla nastrój tej chwili.

eile1

ta piosenka to michael buble sway, bardzo fajna, pozdrawaiam......:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones