PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117988}

Prognoza na życie

The Weather Man
6,6 15 314
ocen
6,6 10 1 15314
7,1 7
ocen krytyków
Prognoza na życie
powrót do forum filmu Prognoza na życie

niech mi ktos powie co w tym filmie jest takiego swietnego??? wy chyba dobrych filmow nie widzieliscie . jak w temacie dno i wodorosty nie polecam chyba ze ktos chce zamulic sie i stracic okolo 1,3 godziny czasu ktore mozna poswiecic na obejrznie czegos naprawde wartosciowego.

ocenił(a) film na 9
piekutowskirafal

bo to nie film dla kogoś kto czeka na ghost ridera albo inny szit.. :D
ale nie mów że palec wielbłąda nie śmieszył :D

ocenił(a) film na 1
EndriuS

no moze i palec wielblada mnie rozbawil alefilm ogolnie mierny. a co do tego pierwszego zdania ja nie czekam na jakies filmy typu ghost rider obejrzyj sobie film monachium tudziez capote i zobacz naprawde kawalek dobrego kina;] pozdrawiam:D

ocenił(a) film na 10
piekutowskirafal

znasz sie na filmach jak piekarz na robieniu samolotów

ocenił(a) film na 9
piekutowskirafal

widziałem i monachium i Capote.. i oba ...kaput :P.. tj.. monachium znacznie lepsze ale też rozczarowujące..

ocenił(a) film na 6
piekutowskirafal

Ja sie z Toba zgadzam piekutowski. Film nie jest wysokich lotow,trzeba mu to przyznac. Mozna obejrzec jeden raz,ale to wszystko. A kiedy slysze w TV : "Jest to komedia ktora zmieni Twoj dzien", to mnie smiech ogarnia. Jaka z tego filmu komedia? - ja nie mam pojecia. Jak dla mnie 6/10. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
VIPer

Rzeczywiście może nie komedia, ale na pewno nasze życie z przymrużeniem oka... wszystkie małe i duże tragedie pokazane są tu z dystansem, który pozwala nam się uśmiechnąć. W końcu każdy ma zły dzień i każdemu zdarza się chodzić z łukiem;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones