PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117988}

Prognoza na życie

The Weather Man
6,6 15 318
ocen
6,6 10 1 15318
7,1 7
ocen krytyków
Prognoza na życie
powrót do forum filmu Prognoza na życie

lol... buahhhhhhhhhhhahahahahahhahaha hahaha inaczej tego nie moge okreslic.... kretynizm..!!

ocenił(a) film na 10
Joyce

Tłumaczynie 'pogodynek' albo 'człowiek-pogoda' było by iście kretyńskie, nie uważasz? Niektóre tytuły nie moą być tłumaczone dosłownie - np. Więzień Nienawiści (American History X) - Amerykańska opowieść -x? Panie! Daj pan spokój!
W tym przypadku czuję, że tytuł także jest dobrze dobrany.

Graff_von_Janoloff

ale American History X to był przetłumaczony jako odmienna historia

ocenił(a) film na 10
lukasz87

eee nie, http://wiezien.nienawisci.filmweb.pl/ [wiezien.nienawisci.film ...]

Joyce

Dystrybutorzy muszą zapłacić za dosłowne tłumaczenie, więc często po prostu decydują się na zmianę tytułu...

użytkownik usunięty
Raistlin

Dobra, zmiana tytułu zmianą tytułu, dosłowne tłumaczenie dosłownym tłumaczeniem, ale... czy nie sądzicie, że najlepszym wyjściem byłoby pozostawienie tytułu bez zmian (Weather Man, to Wheather Man). Tytuły polskie za granicą byłyby dalej tytułami polskimi i tak dalej, choć fakt, że to byłby też problem z ich odczytywaniem późnej... tak więc nie ma chyba idealnego sposobu na rozwiązanie tego problemu, bo czytać po Chinsku to jednak nie umiem.... Fak, sam sie wybiłem z tego co mówilem, heh....
Ja wyjścia żadnego nie znalazłem, ;]
Pozdrówki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones