PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117988}

Prognoza na życie

The Weather Man
6,6 15 318
ocen
6,6 10 1 15318
7,1 7
ocen krytyków
Prognoza na życie
powrót do forum filmu Prognoza na życie

Hej. mam do was takie pytanie. Odkąd obejrzałam ten film mam problem, aby go ocenić,
mianowicie. nie wiem jak to nazwać.. 'miejsce' w którym powinno się oceniać, nie chcę się
wgl załadować. Czy ktoś z was również miał, lub nadal ma taki problem ?

użytkownik usunięty
CharlotteSP

spróbuj odświeżyć stronę kilka razy u mnie też tak czasem jest z niektórymi filmami

CharlotteSP

Mam tak samo ;/

ocenił(a) film na 5
CharlotteSP

myślałem ze masz mieszane uczucie po filmie i nie wiesz jak ocenić :D

ocenił(a) film na 8
SensationTMF

jak by nie patrzeć, w tytule dwuznacznie się określiłam :p

użytkownik usunięty
CharlotteSP

Ja też mam problem z wystawieniem oceny temu filmowi bo... go jeszcze nie widziałem. ;)

ocenił(a) film na 8

Jest na to jeden sposób, ale zapewne wiesz jaki :) ;p

użytkownik usunięty
CharlotteSP

HEHEHE. No to jechane... jestem ciekaw oceny jaką wystawię temu dziełu. Biorąc pod uwagę tą presję...uuuuuch ciężko będzie. Czuję jak wszystkie moje alternatywne osobowości czekają z niecierpliwością by usłyszeć werdykt. Spekulacje, szepty i plotki. Mam nadzieję, że film będzie tego wart. POZDRO ;)

użytkownik usunięty

Werble... trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 8/10.
Boże. To jest takie proste. Oglądasz taki film, przyjemnie miło. Utożsamiasz się z bohaterem. Uśmiecha się do Ciebie, mówi a ty uczysz się czegoś nowego o życiu i wartościach rodzinnych. Po zakończeniu seansu nie wywala Cię na zimny i twardy bruk życia tylko ciepło Cię do niego nastraja. To wszystko to jeden wielki ch'j, prawda ale z tym da się walczyć i tym jest właśnie sens życia. By kolorować ten świat dla innych. Aby nie mieli Oni trudności z wystawieniem oceny na filmwebie. Dzięks ;)

ocenił(a) film na 8

Lepiej nie mogłeś tego ująć :D Idealna ocena sytuacji jak i filmu, i oczywiście widać tu tą presję która aż tak na Ciebie podziałała, aby ten film wgl obejrzeć.. jestem pod wrażeniem :)

użytkownik usunięty
CharlotteSP

hehehe, Najciekawsze jest to, że zastanawiałem się nad innymi logicznymi powodami dla niemożności wystawienia oceny filmowi. Są już trzy. 1- mieszane uczycia, 2- zepsuty licznik na FW i 3- nieznajomość tytułu. Hm,,,, co jeszcze...

ocenił(a) film na 8

logicznymi. ? hm.. może być ciężko ale postaram się pomóc.
brak dostępu do internetu, co skutkuje nie poznaniem ani FW ani dowiedzeniem się że taki film wgl istnieje, brakiem telewizora, lub czegokolwiek co byłoby w stanie odtworzyć ten film, nieumiejętność znalezienia, ściągnięcia lub włączenia filmu, jeśli już jakiś program posiadamy.. hm... to wszystko wydaje mi się mało realne..

użytkownik usunięty
CharlotteSP

Załóżmy, że osoba X ma internet, ściągnęła film obejrzała go i oczywiście usunęła natychmiast z dysku. Otworzyła przeglądarkę dalej filmweb i zakładkę z filmem i... oprócz tych 3 wcześniejszych powodów z jakiegoś innego nie może ocenić filmu...
Osoba X ma stałe łącze nie przerywane nigdy jakimikolwiek problemami technicznymi,

ocenił(a) film na 8

Może osoba X jest nowa na filmwebie i nie posiada umiejętności oceniania filmów, lub jej wewnętrzne roztargnienie na temat poszukiwań przesłania jakie niesie w sobie ten film nie pozawala jej na racjonalną ocenę.

użytkownik usunięty
CharlotteSP

Wiesz, generalnie to przyszedł mi do głowy pomysł z ingerencją z zewnątrz i tj. zakaz oceniania filmów przez lekarza psychiatrę i wtedy stwierdziłem, że cały ten mój pomysł SSIE. ;)

użytkownik usunięty
CharlotteSP

BTW dzięki za spięcie mnie i polecenie filmu bo faktycznie był bardzo ładny. ;) łaaaa nie wiedziałem o tej autoCENZURZE chciałem napisać fu*ktycznie i wyskoczyło mi na czerwono, że za ostro pojechałem.

ocenił(a) film na 8

Ingerencja z zewnątrz, przez lekarza psychiatrę, to bardzo dobry pomysł :)
Filmweb Wychowuje. a raczej stara się wychowywać, no cóż.. zamiast cenzurować tak wspaniale konstruktywne słowa, mógłby się lepiej zając naprawianiem wystawiania ocen : )

użytkownik usunięty
CharlotteSP

Tak to jest jak człowiek zajmujący się filmami nie potrafi wyciągnąć wniosków z jednego z legendarnych filmów a mianowicie "Terminator". Zautomatyzowanie pewnych aspektów życia może przybrać niekiedy zaskakującą formę. Na szczęście gdy zechcę poeksperymentować ze słowami mam zawsze od tego moją starą wierną maszynę do pisania. Im dłużej się nad tym zastanawiam tym łatwiej mi przychodzi na myśl, iż w cyberprzestrzeni jesteśmy cholernie piłowani, otępiani, manipulowani przez jakąś wyższą siłę. Nigdy przenigdy nie miałem takich problemów w analogowym świecie. Wystarczy, że ktoś odetnie nas od prądu a my zatrzymamy się jak cała reszta elektrycznych zabawek.

ocenił(a) film na 8

Tak niestety jest, i z dnia na dzień to wszystko się rozszerza. niedługo, choć nie jestem pewna czy przypadkiem nie już teraz, jeśli odłączą nas od prądu, wiele ludzi, tak pochłoniętych przez cyberprzestrzeń, nie poradzi sobie w normalnym rzeczywistym świecie.. I to będzie w pewien sposób, Koniec. a zresztą.. Ja póki co na szczęście nie jestem uzależniona od tego wszystko i potrafie żyć w świecie rzeczywistym, Szkoda tylko, ze niestety nie da się powiedziec tego o większość naszego społeczeństwa.

ocenił(a) film na 9

@feearie, z tymi powodami nie wystawiania ocen na filmwebie...dobrze kombinujesz;) masz jeszcze jakieś propozycje powodów ;d ?
pozdro

użytkownik usunięty
b4rt3k0pl0

hehehe to coś w stylu "Anioła zagłady" Luisa Bunuela. Polecam i zachęcam do zgłębienia tematu paranoi. hmm nad tym pomysłem jeszcze... posiedzę

wasze rozważania mnie zniszczyły, w dniu dzisiejszym :D

użytkownik usunięty
kszymon

To zapraszam do rozważania razem z nami ;)

bardzo chetnie na temat innych filmów. Bo tutaj już dostatecznie wyczerpaliście temat rozważań.

użytkownik usunięty
b4rt3k0pl0

Pojawiła się jeszcze w mojej głowie pewna idea... brzęczenie komara nad prawym uchem... takie donośne nieprzyjemne letnie bzzz z powiewem. Zakładając, że mogłoby to być urojenie psychiczne spowodowane jakimś ciśnieniem po obejrzeniu filmu, BZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ zawsze nad prawym uchem tak by odruchowo odciągnąć łapę od myszki komputera w momencie jak chcesz kliknć na te gwiazdki. To by było chore... myślę, że wtedy ta osoba dostałaby ten zakaz na ocenianie od lekarza. (Podprogowy przekaz zamieszczony przez producentów hehehe, może dzięki temu kino w Holy Wood wygląda właśnie tak?)

ocenił(a) film na 9

Moze dlatego tyle ludzi ogląda TVP ;d ? i czyta Fakt ;d ?

użytkownik usunięty

jak sie komputer zawiesi albo zbuntuje, że za wysoka ocena dla takiego filmu ;)

a tak w ogóle to jedyny fajny film z Nikusiem dlatego sie pokusiłam jednak ocenić mimo zaleceń lekarza ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones