PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117988}

Prognoza na życie

The Weather Man
6,6 15 317
ocen
6,6 10 1 15317
7,1 7
ocen krytyków
Prognoza na życie
powrót do forum filmu Prognoza na życie

The Weather Man

ocenił(a) film na 9

Jak widze niektorych komenty to sie dziwie czemu ludzie ogladaja takie filmy, skoro sa dla nich nudne?! Napisane jest dramat komedia, wiec nie sensacja czy akcja. Ale niewazne chcialem tylko napisac swoja opinie co do filmu. Czekalem na ten film dosc dlugo i z cala pewnoscia moge powiedziec ze sie na nim nie zawiodlem. Moze ktos powiedziec ze pierwsze 30min czy 40 min filmu jest nudne, ale ta czesc filmu tez musiala sie znalezc bo sklada sie ona na calosc filmu. Film dokladnie pokazuje problemy wielu ludzi, ich zycie (osobiste i rodzinne), ale przede wszystkim problemy zycia. Kazdy jest potrzebny do pewnej roli jaka odgrywa musi byc ktos kto przepowiada prognoze pogody, musi byc ktos taki kto jest zwyklym obywatelem, taki jest juz pozadek tego "gownianego" swiata. Powiem ze urzekl mnie tekst ze o Fast Food(ach) i to jest prawda, niektorzy ludzie sa jak Fast Food(y) - tani, nie szkoda ich wyrzucac, niezdrowi. Naprawde film ma wiele scen w ktorych jest pewne przeslanie, tylko trzeba go dokladnie obejrzec. Nie wiem czemu ale ten film przypomina mi Dekalogi. Tak wiec polecam go cierpliwym, uwaznym oraz domyslnym:) widzom. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones