PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480548}

Program ochrony Księżniczek

Princess Protection Program
5,9 30 463
oceny
5,9 10 1 30463
Program ochrony Księżniczek
powrót do forum filmu Program ochrony Księżniczek

Ostatnio dziewczyna zaproponowała żebyśmy oglądnęli film disneya biorąc pod uwagę ze High school musical oglądało sie nam całkiem przyjemnie właczyliśmy ten badziew program ochrony ... '''' po seansie oznajmiliśmy wspólnie że to było najgorzej zmarnowane 1,5 godziny w naszym życiu gra aktorska intryga , rozwój wątków takiej tandety nawet w bollywood nie zobaczyłem ! Główne bohaterki ani krzty sympatii nie wywołują i po tym filmie utwierdzam sie w przekonaniu że selena ślomez i ta druga to kompletne beztalencia Nie polecam absolutnie nikomu kompletny niewypał !!!

ocenił(a) film na 8
timbaland

Ja też widziałam ten film i całkiem spoko. Główne aktorki dobrze grały więc niemam im nic do zarzucenia.

ocenił(a) film na 7
timbaland

nie no bez przesady tak żle to chyba nie było !!! moim zdaniem ten film jest dużo lepszy choćby od HSM !!! no ale kżdy ma swój gust nie , ja osobiście polecam, lekki, spoko ogólnie

timbaland

Biorąc pod uwagę to co Disney wypuścił w ostatnich latach, ten film jest w porządku. O ile ogląda się go z napisami. Polski dubbing sprawia, że film wydaje się o polowę gorszy niż jest w rzeczywistosci.

ocenił(a) film na 7
bittersweet_

zgadzam sie w 100%. Polski dubbing jest do bani! Po co oni nas tak krzywdzą ?;/

ocenił(a) film na 4
timbaland

Zgadzam się .... film jest strasznie nudny. Gra aktorska Seleny Gomez i Demi Lovato - to porażka. Jeśli ktoś nie chcę się zanudzić to nie radze oglądać tego filmu.

ocenił(a) film na 4
timbaland

Jak dla mnie na 10 daję 4.
Nienawidzę Seleny i Demi, a raczej nie przypadają mi do gustu jako aktorki, bo nie znam ich żeby ich nienawidzić.

timbaland

To nic innego jak amerykańska propaganda. Nie, żebym był jakiś zamknięty psychicznie na inne kultury i obyczaje, ale tylko takie określenie przychodzi mi na myśl po obejrzeniu 15 minut tego syfu. Cóż, młodsza siostra nalegała..

ocenił(a) film na 4
timbaland

Mi się w miarę podobało. High School Musical nie mogę za to przełknąć. Bez dubbingu można obejrzeć ten film w spokoju. Od razu ocena podskakuje wyżej, przynajmniej w moim przypadku.

ocenił(a) film na 2
The_Slayer

Początek żalosny, po jakiś 20 minutach trochę się rozkręciło, ale i tak nie było to nawet mierne, koniec znowu do kitu, dla mnie 2/10 bo film nawet miejscami nie był dobry. Gra aktorska to kompletna porażka, fabuła jeszcze gorsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones