PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689329}
6,6 21 170
ocen
6,6 10 1 21170
6,7 3
oceny krytyków
Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj
powrót do forum filmu Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj

Dobry film

ocenił(a) film na 8

Gdybym najpierw przeczytał te komentarze, nie oglądnąłbym pewnie. A film jest dobry, przede wszystkim mnie wciągnął. Niekonsekwencje w fabule może i były, ale czy to jest publikacja naukowa, albo dokument? NIE. Jeśli kogoś aż tak bardzo to razi, wydaje mi się, że odpowiedniejszym miejscem od kanapy przed tv jest wydział fizyki na najbliższej uczelni :).

ocenił(a) film na 8
lukaszMkr

To fakt, jak ktoś szuka realiów niech sobie włączy Discovery lub National Geo , a nie przygodowy film SF. Ja osobiście przymykam oko na niskobudżetowy nakład, nieścisłości fabuły oraz słabą grę aktorską i po prostu świetnie się bawiłem. W tak zwanym gatunku "dobra, niezobowiązująca rozrywka" film otrzymuje 8/10 . Natomiast jak będę potrzebował sensowniejszych wrażeń to poczytam jakąś dobrą powieść SF bo od filmidła to raczej nie można wiele wymagać (poza produkcjami obyczajowo-psychologicznymi :)

lukaszMkr

Film naprawdę warto obejrzeć. A komentarze rzeczywiście odstraszają i dobrze, że nie zajrzałam do nich przed obejrzeniem filmu.

ocenił(a) film na 3
Jolx

a dlaczego warto?
kilka wpisów, wszyscy że warto choć przyznają, że ogólnie to bezsensowny bełkot pseudo s-f ze słabą grą aktorską...
pisać, że film jest słaby, głupi, itd. ale warto oglądnąć/obejrzeć i na dodatek oceniać na 8/10?
a co z dobrymi filmami? dacie im 20/10??? :]
ogólnie takie ocenianie jest bardziej bezsensowne niż ten film, gratulacje... ;]

VanKert

Ale wiesz, że są różne podgatunki filmów S-F? Ten akurat wypadł dobrze w swoim podgatunku. Dlaczego chcesz go porównywać do innych ,,dobrych filmów'', które kierują zupełnie w innych widzów? To tak jakbyś porównywał rower do samochodu. Samochód lepszy, bo szybszy! Bezsens.
,,to bezsensowny bełkot'' To samo można powiedzieć o każdym filmie S-F. Generalnie nie jesteśmy aż tak zaawansowani technologicznie żeby podróżować w czasie, więc ciężko stwierdzić co ma sens, a co nie ma. Naukowcy do dziś się sprzeczają na wiele tematów, więc nie brałbym ich wszystkich teorii za pewnik.

ocenił(a) film na 3
Krexx

S-F to mój ulubiony gatunek, książka i film
a to jest jakiś podgatunek filmu typu "sprzedać byle co młodzieży pod otoczką s-f" - i tak pójdą zobaczyć ;)
a rower, no cóż, jeździłem już takim i za 24 000 ale jednak wolę auta - faktycznie nie ma porównania ;)
i absolutnie nie można powiedzieć o filach S-F, że każdy jest bełkotem... część jest marzeniem, przygodą, przyszłością lub możliwością o jakimś tam odchyleniu...

niestety ten film jest i będzie słaby pod każdym względem, jeśli kogoś "wciągnął" to niech mu da po prostu max 6/10 a nie promuje świetnymi ocenami... są dobre filmy S-F, które potem nie będzie mógł ocenić bo skala jest tylko do 10 ;)

użytkownik usunięty
lukaszMkr

Zgadzam się film jest dobry, chociaż jest bardziej skierowany w stronę młodzieży to i tak mi się podobał i lubię te klimaty. Zawsze fascynowała mnie tematyka podróży w czasie. Jeśli chodzi o filmy o podróżach w czasie to zawsze najbardziej podobała mi się trylogia Powrotu do Przyszłości to zawsze stawiałem na pierwszym miejscu. Ogólnie film oceniam na 7/10.

kolejny zbanowany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones