PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689329}
6,6 21 193
oceny
6,6 10 1 21193
6,7 3
oceny krytyków
Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj
powrót do forum filmu Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj

Niewypał

ocenił(a) film na 1

No cóż...Tragedia,nieporozumienie,choć dla młodszej widowni być może ten film był interesujący?Po 40(dłuuugich)minutach stwierdziłem,że DOŚĆ.

ocenił(a) film na 6
Mikrus100

A Equalizer obejrzałeś do końca... I jeszcze 10 mu dałeś. A Taken 3 dałeś 9. No bez przesady.

ocenił(a) film na 1
McGyverPL

No cóż... Każdy film postrzegam w inny sposób i łączenie filmów które wymieniłeś w całość jest nieporozumieniem,a rozumiem,że dla Ciebie wszystkie filmy idą do jednego wora,że tak powiem. Nie jestem zawodowym krytykiem filmowym i oceniam filmy,które po prostu według mnie są warte obejrzenia,albo mniej albo więcej. To tyle w temacie. Dyskusję uważam za zakończoną.

ocenił(a) film na 8
Mikrus100

Przynajmniej jest jakaś konsekwencja. 1 to zaiste jest ocena "nieporozumienie". Film faktycznie, chociaż pozornie prosty i prymitywny, to jednak nie jest łatwy w odbiorze oraz w zrozumieniu. Cóż czasem trzeba się trochę wysilić by dostrzec coś więcej pod pozorami filmu dla usańskich nastolatków.

Yang

powiedz że żartujesz?

ocenił(a) film na 8
Andy_Meet

Czemu miałbym żartować? Jak wskazuje wiele "recenzji" filmu, ludzie nie bardzo zrozumieli film i wytykali dziury fabularne tam gdzie ich nie ma. No chyba że o coś innego Ci chodzi. To lepiej doprecyzuj o co.

Yang

po prostu zdziwiło mnie że próbujesz w tym filmie dostrzegać jakieś drugie dno. ten film to efekty bez fabuły w dodatku z takim narratorem żebyś przypadkiem nie mógł go nie zrozumieć.

ocenił(a) film na 8
Andy_Meet

Czy aby na pewno?
W filmie widzę dużo więcej. Ot chociażby jakie efekty może przynieść nawet krótkotrwały skok w przeszłość. Jednak bardziej interesujący jest rozwój postaci, od zwykłych nastolatków, chcących się dobrze bawić i zdobyć uznanie rówieśników, poprzez ludzi, którzy zdają sobie sprawę z konsekwencji swoich czynów. Mało tego, wytwarza się również model osoby gotowej do poświęcenia samego siebie by odkręcić skutki swoich decyzji. Jest również rezygnacja z ostrzeżenia ojca o wypadku by nie wpłynąć na przyszłość. Jednak to co jest najlepsze w tym filmie, to niezdolność do uczenia się nawet na własnych błędach. W zakończeniu mamy ukazane, jak ci sami nastolatkowie, po obejrzeniu całego filmu, świadomi konsekwencji tych wyborów, decydują by popełnić te same błędy i będą próbowali zbudować maszynę mimo wszystko.
Jak mówiłem, film ma więcej warstw, a większość się skupia na tej powierzchownej, która jest przyjemna dla oka.

ocenił(a) film na 1
Yang

Ktoś tu lubi bajki.No cóż,proszę zaglądać na Disney chanel,tam w sam raz można dostrzec "głębię"tychże ambitnych bajek,hehe!

ocenił(a) film na 8
Mikrus100

Rozumiem że mam do czynienia właśnie z miłośnikiem tegoż kanału. Cóż nie będę się o nim wypowiadał, gdyż go nie oglądam. Jednak "gratuluje" przenikliwości umysłu w ocenianiu filmów. Widać nawet warstwa powierzchowna Projektu Almanach okazała się zbyt głęboka.

ocenił(a) film na 1
Yang

No cóz,widzę,że jesteś typowym trollem,chcesz zamieszać.Zamykam temat i nie spamuj.

ocenił(a) film na 8
Mikrus100

Obawiam się, że po prostu spojrzałeś w lustro, kiedy ujrzałeś trolla. Współczuje. Tą dyskusję również uważam za zamkniętą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones