PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566646}

Projekt X

Project X
6,5 182 309
ocen
6,5 10 1 182309
5,1 12
ocen krytyków
Projekt X
powrót do forum filmu Projekt X

+1 za muzykę

ocenił(a) film na 2

Nie jestem jakimś starym dziadem, ale po co są tworzone takie filmy? Dla mnie to nie jest rozrywka- to jest Amerykańska żenada. Wniosek z filmu - najebka, ćpanie i ruchanie to podstawa dobrej imprezy?!

ocenił(a) film na 8
Kuki

tak.

GramNaFarcie

mi tam sie podobał ;D a nie zmienia to faktu że obejrzałam przez muzyke usłyszaną w zapowiedzi:D

ocenił(a) film na 8
lavi

no tak soundtrack jest dobry. ;D

ocenił(a) film na 10
Kuki

Musze cie zmartwić, ale jesteś starym dziadem - jak nie wiekiem to duchem.

ocenił(a) film na 7
Kuki

Hmm nie chce nic mówic ale najebka , ćpanie i ruchanie to jest podstawa DOBREJ imprezy ... Jak wyobrazasz sobie impreze bez alko , trawy i lasek ? starzejesz sie

Blahzay18

Jest zioło, laski i alkohol jest IMPREZA. Muszę obejrzeć ten film!

ocenił(a) film na 7
Kuki

Nie... bo on k.u.rwa by chciał fortepiany garnitur i żeniony szampan...Na filmie byłem w kinie, zadna rewelacja fakt, ale było wiele momentów w ktorych sie szło posmiac czy wywoływały dziwne emocje, ogl;adajac zwiasutn mozna juz przeciez zauwazyc ze tu nie ma jakies skomplikowanej fabuły tylko dobra impra nawet klasy swiatowej jesli chodzi o konsekwencje, czy finał, film dałem 6/10 ot luźna komedia imprezowa w typowym amerykanskim stylu z której mozna sie posmiac na loozie pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
emel3323

przerażają mnie te komentarze... naprawdę nie wiadomo dokąd ten świat zmierza...a film bez sensu,nie wiem po co powstają takie filmy... obejrzałam tylko 40 minut bo film był usypiający... nic godnego polecenia...

ocenił(a) film na 7
bady_9210

Gdybyś zarobiła tyle ile oni na tym filmie, to byś zrozumiala "PO CO POWSTAJĄ TAKIE FILMY" to są typowe komerchy dla kasy jeszcze tego nie pojełas, a śmiesz sie wypowiadać? To jest bardziej oczywiste niż kevin na święta, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
Kuki

jakbyś czytał moje myśli! dokladnie to samo, żenada, poniżej jakiegokolwiek pułapu. muzyka sie jedynie kwalifikuje,bo lubie takie rytmy.

naprawde gleboko sie zastanawiam jak to mozliwe,ze ten film ma tak wysoką średnią tutaj, DAFUQ?!
po pół godzinie zaczelam sie zastanawiac dlaczego nadal to ogladam,ale ze lubie wypowiedziec sie o filmie po całkowitym obejrzeniu go no to teraz moge swobognie hejcić :D

ocenił(a) film na 7
Kuki

film ma taką średnią , bo czasem ludzie szukają łatwo przystępnej rozrywki przed tv bądź w kinie . Jeśli Ktoś lubuje się w filmach zmuszających do refleksji i przemyśleń to niech nie chodzi do kina na Borata czy ów Project X, a później filozofuje na temat kierunku w jakim zmierza świat (jeśli to wogóle może mieć coś wspólnego z filmem) :P

ocenił(a) film na 2
Cino_87

Nie zdziwię się jak akurat Dyktator przypadnie mi do gustu i poleci dobra ocena. Po prostu są różne gusta i różne komedie a ta akurat nie trafia do mnie.

Kuki

Tak [2]

ocenił(a) film na 9
Kuki

Tak [3] :D No i soundtrack <3

ocenił(a) film na 1
Kuki

NIesamowite, że jest jeszcze ktoś normalny na tym świecie. Myślałem, że ćpuno-gimbusy już opanowały ludzkość. Za 5 minut przekonam się jak gówniany twór wyszedł pod nazwą Projekt X.

ocenił(a) film na 9
tearofmankind

Jak mnie wkurzają tacy "hejterzy " którzy próbują dopiec każdemu od którego czują się lepsi ;/ mogę się założyć że jak by ten film był świetny , to i tak byś dał jeden, bo ktoś stwierdził że to film dla młodszych widzów . I twoim zdaniem każdy co ocenił ten film wysoko jest "ćpuno-gimbusem" .

ocenił(a) film na 1
gamej

Treść filmu implikuje pewne cechy jego odbiorców. Nie zawsze, ale zdecydowanie często. Film jest słaby - nieudolne usiłowanie dokumentu(już bardziej prawdopodobne jest Blair Witch Project niż gość z miotaczem ognia) o imprezowaniu nastolatków. Wybacz wole metafizyczne filmy lub o czymś istotnym.

ocenił(a) film na 10
tearofmankind

W takim razie idź oglądaj filmy o rozmnażaniu się wielorybów, a filmy o epickich imprezach zostaw ludziom, którzy nie próbują usilnie udowodnić jacy to są mądrzy używając mądrych słów i udając Pana porządnego. Ten film został stworzony dla młodzieży, bo wiadomo, że starszy odbiorcom by się nie spodobał, a patrząc na wszystkich hejterów to młodzież chyba wyniosła się na za wysoki poziom, żeby oglądać fajne, komediowe filmy. Powtarzam: film jest skierowany dla młodzieży, więc drodzy, stari hejtery gtfo, a młodzi ogarnąć się i nie zachowywać jak wapno.

ocenił(a) film na 1
Obierzyglaz

Mam 21 lat kolego, film zobaczyłem z ciekawości. Czasem trzeba się rozluźnić, ale i odpoczynek musi mieć jakiś poziom. Nie użyłem nawet jednego mądrego słowa.

ocenił(a) film na 10
tearofmankind

Skoro Ci się nie podobał to po co oglądałeś dalej? Trzeba było wyłączyć. Nie rozumiem oglądania filmu na siłę w takim razie. ;)

ocenił(a) film na 9
tearofmankind

Jak wszyscy pewnie masz marzenia . jednym z moich marzeń było znaleźć się na takiej imprezie . Jestem wdzięczny twórcą że mi to przybliżyli . Równie dobrze mogę obrażać wszystkich którzy ocenili dobrze jakąś bajkę . Bo przecież bajka jest dla dzieci , i kim jest ten kto ocenił bajke wyżej jak 5 ? dzieckiem ? Bo według twojego rozumowania i wielu innych tak jest ;/

ocenił(a) film na 8
Kuki

Nie wiem ile masz lat ale ja mam 30 i wierzę dokładnie w to co powiedziałeś: wóda, dragi, sex i zajebista muzyka to podstawa dobrej imprezy :D

ocenił(a) film na 7
grd1

Usłyszałam o nim przeciętne opinie , jednak film nie do końca taki głupi. Reżyser z pewnością chciał przedstawić zachowanie dzisiejszej młodzieży, dlatego film nie do końca może być przeznaczony wyłącznie dla bardziej dojrzałego społeczeństwa . Może warto jednak zobaczyć szalone myśli nastolatków i oglądnąć projekt x? Jak dla mnie szału wielkiego też nie ma , ale momentami się śmiałam, nie zaprzeczam , że nie chciałabym obejrzeć go jeszcze raz. Wielki plus za muzykę!

ocenił(a) film na 2
dussy

Ale najgorsze jest to, że ja wcale nie uważam się za "dojrzałe społeczeństwo"! - mam dopiero (albo aż) 26 lat Jak widać 21 Jump Street jakoś mnie potrafiło rozbawić - fakt, że to zupełnie inne filmy ale jakby nie patrzeć komedie.

Kuki

słaby film, ale ścieżka dźwiękowa to czysta nitrogliceryna :) Pursuit of Happiness zremiksowane naprawdę świetnie.

ocenił(a) film na 6
dYDelf

Przekazanie problemu w dzisiejszych czasach jest bardzo udany, nawet po wypowiedziach niektórych ludzi mówi samo za siebie. Nie wiem czy pamiętacie, po co powstał film "Galerianki", a dało to tylko odwrotne zadanie... No właśnie, nikt już nie zastanawia się, jak można zorganizować tak imprezę, aby była udana, ale bez ćpania, seksu i dużej ilości alkoholu. Bo wiedzcie, można, tylko lepiej iść na łatwiznę niż pomyśleć... I trzymam stronę ludzi, którzy mają dystans do TAKIEGO imprezowania, sam film pokazał jakie "korzyści" przynosi się, a raczej - konsekwencje.

ocenił(a) film na 10
dave_18

Ale to jest właśnie FIKCJA. Imprezy takie owszem są, ale nie ma żadnych wściekłych dilerów z miotaczem ognia, aut w basenie i krasnali z ecstasy! To było dodane tylko dla smaczku, a film nie wydaje mi się, żeby miał jakiś głębszy przekaz niż tylko pokazaż ludzią zza granicy jak świetne imprezy organizuje młodzież w Ameryce. ;)

ocenił(a) film na 7
Kuki

nie narzekajcie, da się oglądać. ja oceniam 6/10 , dałabym 5 ale muzyka lajtowa.
moze nie komedia do zabójczego śmiechu ale @Kuki nie byłeś ciekawy co się wydarzy? aż ta bardzo zamulił Cię film ? :)

ocenił(a) film na 10
dussy

ZAJEBISTY !!!

ocenił(a) film na 7
adrian_adi0

no więc komuś się podoba :}

ocenił(a) film na 10
dussy

Więcej takich filmów o melanżu :)

ocenił(a) film na 7
Kuki

taki sobie, trochę smutno, że u nas nie ma takich imprez xD

ocenił(a) film na 10
_BadMan_

Dokładnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones