PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566646}

Projekt X

Project X
6,5 182 268
ocen
6,5 10 1 182268
5,1 11
ocen krytyków
Projekt X
powrót do forum filmu Projekt X

Za każdym razem oglądając ten film marzy mi się porządna balanga :D Dlatego też zrobiłam filmik ukazujący jej (w jakimś sensie) genialność ;D
http://www.youtube.com/watch?v=pzUJx4NQwDo
Co myślicie?

Vamp_97

Myślę, że nigdy nie byłaś na żadnej normalnej imprezie w akademiku ;P

ocenił(a) film na 9
PrzeeMOC

I tu niestety masz racje ;)

Vamp_97

a chciałbym nie mieć w tym wypadku xD
w każdym razie zapraszam xD może nie w 100% tak samo jak na filmie, ale sporo podobieństw czasem wychodzi xD

ocenił(a) film na 9
PrzeeMOC

Taa pewnie kiedyś skorzystam ale jak narazie po wakacjach zaczynam 3 klase gimnazjum więc troche jeszcze muszę poczekać ;D

ocenił(a) film na 1
Vamp_97

"3 klasę gimnazjum" to już się nie dziwię czemu ci się to coś podoba... Kolejny gimbus robiący palcówkę przed takim filmem, brak słów.

ocenił(a) film na 9
kktnwkfkmp13

Każdy ma swoje zdanie, jak ci się nie podoba, to trudno. Nie mam zamiaru się kłócić ^^

ocenił(a) film na 8
kktnwkfkmp13

na gimbusa to raczej ty wylagdasz,patrzacz na twoja wypowiedz na poziomie kogos z 3 klasy gimnazujum,nawet nie 3 tylko jeszcze nizej(nie obrazajac nikogo).

ocenił(a) film na 1
macek_poczta

Nie słyszałem nigdy o czymś takim jak "gimnazujum", masz koleś czelność, przyznam, nie dość że ledwo po polsku piszesz, to jeszcze próbujesz mi dogryźć marnymi odzywkami.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
karas6610

japa konie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kktnwkfkmp13

Film dobry dla uczniów od 1 klasy gim do 1 średniej ja osobiście nie oglądałem takich filmów, mnie wychowały takie filmy jak szeregowiec ryan zielna mila czy skazani na shawshank i z tych komedii podobnych do project x to american pie za które się nie wstydzę. Jak ja byłem w gimnazjum to takich gówien nawet nie robili, ale każdy lubi co innego. Dodam jeszcze jedno o tym,, że ojciec pogratulował synowi za to, że rozwalił osiedle.....to tylko fikcja więc czego panikujecie tak jak kur@!3 np scarface czy m jak miłość, Mam brać przykład z Neo w matrixie czy z F&F i zapierdzielać po mieście 200km/h?,choć moim samochodem tyle nie da rady ujechać. Zdąża i mi się obejrzeć taki film ale to tylko od czasu do czasu lubię czasem zobaczyć takie dyrdymały w końcu jestem polakiem a Polacy lubią tanie tandetne rzeczy :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
karas6610

Łooł ale szpan, drugi rok studiów po prostu pała mi stoi od tego, już się boję. Nie zauważyłeś debilu, że specjalnie napisałem z małej litery Ty i Ciebie ? Skąd wiesz ile ja mam lat cieniasie ? Film ci się podobał, bo było w nim dużo dawania dupska, a z tego co widzę ty też od tego na tych swoich pieprzonych studiach robisz to samo. Nara.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
karas6610

Impreza zajebista, z ogromną chęcią wziąłbym w takiej udział.
Tylko później mógłbym mieć więcej testów na ojcostwo niż Costa:D

ocenił(a) film na 9
Osiek_filmaniak

hahahaha no to nieźle ;D

ocenił(a) film na 7
karas6610

ignorujcie użytkownika karas6610, nastawiony on jest tylko na obrazę innych użytkowników serwisu. 100% troll

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
karas6610

kolejny bezsensowny twój komentarz. Ile ty masz lat? 5-10?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones