PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566646}

Projekt X

Project X
6,5 182 268
ocen
6,5 10 1 182268
5,1 11
ocen krytyków
Projekt X
powrót do forum filmu Projekt X

A mnie sie podobal! Zaczne od tego ze nie rozumiem skad tyle negatywnych komentarzy. Jesli
nastawiales sie na gleboki przekaz mysli transcendentalnej to faktycznie, bedziesz
zawiedziony. Ale nie o to w tym filmie chodzi. Tak jak w kinie akcji licza sie emocje, wybuchy,
strzelanki i poscigi, to w tego typu komedii ma byc kozacko, smiesznie, zniszczenie ma sie siac
niczym efekt domino, a sceneria to plywajace w hektolitrach wodki polnagie slicznotki. I to
wszystko w Project X jest, oglada sie bez wytchnienia z mysla "no spoko, to jeszcze dadza rade
ogarnac", a potem kolejna akcja i "cooo? nie, to juz przegiecie!", po czym nastepna przekonuje
cie, ze to poprzednie to nic w porownaniu z tym co zdarzylo sie przed chwila.
Co do strony technicznej, fajne ujecia, zwolnienia, kolorystyka, super pomysl z kamera z reki.
Mnostwo chorych akcji, 3 glownych kolesi mega (Costa i jego teksy wymiataja, smialam sie
prawie non stop:D).
SPOILER
Jedyne co mi nie pasowalo to reakcja starego na to wszystko. Moi rodzice bardziej by sie
wkurzyli za jeden zbity wazon, koles zniszczyl im dom i utopil samochod w basenie, a ojciec
zrobil tylko pogadanke? Nie zbyt realistyczna reakcja, mogli to jakos mocniej skonczyc. I ten
happy end z blondynka, tez niepotrzebne to bylo wg mnie. SPOILER END

ocenił(a) film na 7
Nany89

amerykańskie domówki setki osób, wille z basenami, półnagie laski mmm to jest to :) a z drugiej strony zderzenie z polską rzezczywistośią tzn. kilka łysych ziomeczków idzie do klubu wypiją piwo i wracają. Nie dziwne że tyle negatywnych komentarzy

ocenił(a) film na 7
bart234

Dokładnie - to film zza wielkiej wody, adresowany do "hamerykańskiej" :) młodzieży, który stał się popularny nie tylko w USA - w końcu nazwisko Phillips po "Kac Vegas" było tak gorące, że ludzie patrzyli na wszystko, co robi i w czym brał udział.

Co do fimu - kozacki ;] I piszę to z perspektywy 27 latka :) Jak pokazałem ten film mojemu kuzynowi ze wsi zabitej dechami (18 lat) to kręcił nosem, że mało akcji (tak było na początku:) a potem nie mógł oderwać oczu od ekranu.

Dobry film, polecam puścić go na jakiejś bibie - robi dobry klimat :)

Nany89

Stary się cieszył że syn przestał być frajerem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones