PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566646}

Projekt X

Project X
6,5 182 268
ocen
6,5 10 1 182268
5,1 11
ocen krytyków
Projekt X
powrót do forum filmu Projekt X

Dałam 5 ,bo lubię dramaty. To nie była komedia, to był dramat ..zwłaszcza dla jego
rodziców.

ocenił(a) film na 6
siasiarzyna

każdy film bierzesz na poważnie ? armagedon też ?

ocenił(a) film na 5
P_r_e_d_a_t_o_r

Nie, komedii nie biorę.. ale to moim zdaniem nie była komedia. ;]

ocenił(a) film na 6
siasiarzyna

zależy kto do czego jak podchodzi. dla mnie horrory robione od paru lat to komedie. a piła od 3 części to kabaret :/ a czy to była komedia ? niewiem, to bylolejny film który obejrzałem i sie pośmiałem. dramatu też tam nie widziałem :)

ocenił(a) film na 5
P_r_e_d_a_t_o_r

Masz rację, zależy kto jak podchodzi. Miło ,że znalazłeś tam sceny w których można było się pośmiać. Mnie ten film na początku drażnił ,przez tego Costę .. Najchetniej to bym mu w gębę strzeliła jeszcze przed tą imprezą :p A później dalej dla mnie to był dramat..:p

ocenił(a) film na 6
siasiarzyna

właściwie to dramat głównie dzieli się na tragedie i komedie, więc jakby nie patrzeć każda komedia jest dramatem...

ocenił(a) film na 5
siasiarzyna

właściwie to jego ojciec był dumny, że pokazał, że nie jest aż takim frajerem :)

ocenił(a) film na 3
firen42

"jestem z Ciebie dumny, synu. Utopiłeś w basenie mercedesa za 100tys. dolarów"?

ocenił(a) film na 5
Darudeen

Dokładnie, to chyba było powiedziane bardziej z ironią,która wynikała z bezradności? Przynajmniej ja tak to odebrałam :p

ocenił(a) film na 3
siasiarzyna

Właśnie tak. A gdyby ten film miałby jakąkolwiek głębię to powiedziałbym, że ojciec wiedział iż jego synem zajmie się prokurator i nie chciał go dobijać, bezwarunkowa miłość czy coś. Założę się jednak, że scenarzysta tego, hmm... "czegoś" by na to nie wpadł

ocenił(a) film na 5
Darudeen

bardziej mi chodzi o to, podczas rozmowy z ojcem (przy wyciąganiu samochodu z basenu) i taki podziw tego ojca jak syn powiedział, że na imprezie było 1500-2000 ludzi. Przynajmniej ja widziałem ten podziw. Ojciec nawet powiedział "wow!"

użytkownik usunięty
firen42

tak, ojciec lekko się uśmiechnął, widać było ten podziw. synek nie okazał się taki loserem jak myślał jego ojciec na początku filmu.

ocenił(a) film na 4
siasiarzyna

Ja obstawiam bezwarunkową miłość jednak. To był jedyny syn. W takich sytuacjach ojciec zawsze jest trochę dumny, że ten nie okazał się skończonym fajtłapą, że geny pójdą dalej. Z drugiej zaś strony na pewno nie był to akt łaski. Sam jestem jedynakiem i wiem, że jak podpadnę (choć nigdy aż tak) to czasem jest duma, ale zawsze też jest konieczność pokazania kto rządzi w domu a w raz z tym kara.

ocenił(a) film na 7
siasiarzyna

założę się, że na żadną imprezę nie jesteś zapraszana z takim podejściem do życia :P
pozdro

oszczar

Taki typowy film dla amerykańskich nastolatków/polskich bananowców ;).

ocenił(a) film na 5
oszczar

Ja założę się ,że z takim podejściem do życia jesteś gimbusem

ocenił(a) film na 4
siasiarzyna

Sam dałem 4. Raczej za fajne młode cycki i fakt, że nie wyłączyłem przed końcem. Film to nawet nie dramat, dramaty zazwyczaj czegoś uczą. Tu jedyna lekcja była taka, postęp jak kretyn, ulegając presji kumpla a staniesz się znany, zyskasz dziewczynę a ewentualne konsekwencje będą małe i raczej bezbolesne dla Ciebie osobiście, zapłacą za nie głównie rodzice, ale przecież po to są.

ocenił(a) film na 5
Sick_Fantasy

Dokładnie :)

ocenił(a) film na 8
siasiarzyna

Koleżanko jak dla Ciebie ten film to dramat, to dla Twoich znajomych dramatem jest przebywanie z Tobą w jednym towarzystwie. Jak idziesz na imprezę to stoisz w kącie i z przerażenia w majtki robisz?

ocenił(a) film na 5
lasyk

A co Ty możesz o mnie wiedzieć? Płytki jesteś skoro oceniasz mnie przez pryzmat filmu ;]

lasyk

gratuluje trzymania poziomu rozmowy :)

ocenił(a) film na 4
siasiarzyna

To był dramat psychologiczny.

ocenił(a) film na 3
siasiarzyna

... ale o czym jest właściwie ten film? O zdegenerowanej młodzieży, której w głowie tylko wóda, ćpanie, laski i imprezy? A rodzice w sumie wzruszyli ramionami... A gdzie wyższe idee? Stąd - pełna zgoda - ten film to dramat.. w dodatku z domieszką fantasy. Ten film to chłam.

McCoval

To nie jest film, który należy analizować :) , ten film ogląda się ze znajomymi przy piwku, i nie wkurza cię, że coś odrywa od filmu. Nie rozumiem dlaczego każdy film ma mieć głębie ? Film to przede wszystkim rozrywka i "projekt x" moim zdaniem doskonale spełnia tą rolę. Jest zabawny, i w sumie z happy endem. I choć na 100% taka impreza raczej nigdzie nie powstanie, to każdy w filmie znajdzie kawałki podobne do imprez na których sam był.

Miłość rodzicielska ? nie sądzę, film nie byłby taki sam gdyby wszystko zostało przeprowadzone z realizmem, przy takich zniszczeniach oberwałoby mu się i to nie mało. Tak jak ktoś wyżej napisał, przy wyciąganiu samochodu z basenu, ojciec mówi coś takiego:

- synu nie sądziłem że jesteś do tego zdolny
- tak wiem zawiodłem was , przepraszam
- nie ja naprawdę nie sądziłem, że jesteś "do tego" zdolny.

To po prostu ma być złagodzenie klimatu z przymrużeniem oka :)

Kończąc można się pośmiać, pogadać o filmie ale nie należy go traktować jak skomplikowanego dzieła sztuki

ocenił(a) film na 3
c1c4y

Pełna zgoda - puścić w tle - w trakcie imprezy :) Do takich celów ten film się oczywiście nadaje.

McCoval

Może nie aż tak :) ale zgodzę się, przy tym filmie absolutnie nic nie stracisz, jeżeli nagle podczas oglądania wylejesz na siebie napój i wysypiesz chipsy. Spokojnie można iść doprowadzić się do porządku wrócić i obejrzeć dalej bez konieczności przewijania i/lub zastanawiania się o co kurcze chodzi i co przegapiłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones