PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566646}

Projekt X

Project X
6,5 182 268
ocen
6,5 10 1 182268
5,1 11
ocen krytyków
Projekt X
powrót do forum filmu Projekt X

Czytając wasze opinie można by wywnioskować że film jest nijaki i czasem nudnawy.Ale mi się strasznie podobał i może uznacie że nie zasługuje na taką ocenę lecz ja dałam mocne 10 ponieważ jest w moim guście , ma bardzo dobre efekty specjalne i sądze że reżyser bardzo dobrze dobrał aktorów.

ocenił(a) film na 2
missnikilove75

niestety, film jest nijaki i nudnawy (w pewnym momencie zaczęłam przewijać powtarzające się fragmenty 'zajeb*stego' melanżu gdzie wszyscy są na*ebani w cztery dupy, rzygają i się pieprzą.) żeby nie było - uwielbiam imprezy, często na nich jestem i faktycznie alkohol leje się równie mocno jak na filmie, jest głośno, tańczymy, rozmawiamy, śmiejemy się... ale jednocześnie każdy z nas ma szacunek do siebie i nie idzie tam z myślą przewodnią: "zaliczę dziś dupeczkę", nikt nie pieprzy się z kim popadnie, nie rzyga pod siebie, nie ćpa, nie zamyka ludzi w piekarniku (a co by było, jakby ktoś go niechcący włączył..?) a już tym bardziej nie demoluje cudzego domu... a niestety w tym filmie wyznacznikiem 'zajeb*stego melanżu' jest skrajna nieodpowiedzialność.
ale skoro jest w Twoim guście to ok, do tego ten portal służy, by oceniać zgodnie ze swoim zmysłem estetycznym. tylko zastanów się, czy naprawdę nie widziałaś innych, bardziej wartościowych filmów, które zasłużyły na 10? i jeśli tak, to czy np. taki "Zapach kobiety", "American History X", "Życie jest piękne!", "Leon Zawodowiec" czy "Gran Torino" (o ile w ogóle widziałaś te klasyki) nie zasługują na wyższą ocenę niż ta płytka komedyjka..

ocenił(a) film na 10
Nayuka

Nie lubię oglądać dramatów i tak sądzę że ten film zasługuje na 10.

ocenił(a) film na 4
missnikilove75

moznaby sie sprzeczac czy film zasluguje na 10 w swoim gatunku bo ogolnie na pewno nie zasluguje na 10 ale nawet w swoim gatunku nie jest to wybytny film ani to dobra komedia ani dramat ani film akcji wiec co?

ocenił(a) film na 10
kierat10

Może i dla ciebie dla mnie to dobra komedia

ocenił(a) film na 4
missnikilove75

"dobry" ma ocene 7 a nie 10 ale nawet na 7 nie zasluguje bo nie jest to nawet dobra komedia maksymalnie srednia, ogladalem wiele dobrych komedii, na ktorych o wiele bardziej sie usmialem niz na tym filmie.

ocenił(a) film na 10
kierat10

Nie interesuje mnie że oglądałeś wiele lepszych komedii dla cb.Dla mnie to jest zajebista czy te słowo wystarczy na 10 ?

ocenił(a) film na 4
missnikilove75

ja rozumiem ze jednemu bardziej sie cos podoba a innemu nie ale tu nawet nie bylo wielu smiesznych sytuacji z ktorych ktos moze sie smiac a inny nie ale to nie wazne twoja sprawa i twoja ocena

kierat10

masz rację. mi to aż nie dobrze było po tym filmie. sikają pod siebie. .... ; x fajnie się szanują

ocenił(a) film na 4
Justynaa_3

typowa amerykanska papka, promocja imprezowania, alkoholu, seksu, dobrej zabawy, przyziemnych idealow ludzie maja to robic aby nie za duzo myslec. Myslenie jest zbyt niebezpieczne dla obecnego systemu.

ocenił(a) film na 8
kierat10

film o imprezie ! co dramat ci komedia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 4
sebo8110

ty najpierw nauczyc pisac po polska a potem gadac na forum analfabeto.

ocenił(a) film na 8
kierat10

zamknij cip. leszczu byles kiedys na jakiejs imprezie cieciu

ocenił(a) film na 4
sebo8110

twoj poziom umyslowy i wypowiedzi bardzo mnie rozbawia, mam tylko dylemat bo nie wiem czy porownac go do szympansa czy do goryla

ocenił(a) film na 10
kierat10

Taa profesor się znalazł ...

ocenił(a) film na 4
missnikilove75

skoro lubisz taki debilny poziom wypowiedzi pozostaje mi tylko wspolczuc inteligencji.

ocenił(a) film na 8
Nayuka

Ja oglądalem wszystkie te filmy i popieram sa swietne Ale temu tez daje 10 Jest taki jak chcialem impra muza hadcore AAAAAAARRRRRR !!!!!!!!!!! :P






;

ocenił(a) film na 10
sebo8110

Dokładnie film jest poryty ale za to świetny :D

ocenił(a) film na 4
sebo8110

zapomniales lekow uspokajajcych dzis? masz jakis problem z opanowaniem emocji? moze silniejsze leki powinienes brac? to tylko film nie jaraj sie tak spokojnie bo sobie krzywde zrobisz dziecko.

ocenił(a) film na 8
kierat10

Ty powinienes wziasc pobudzajace

ocenił(a) film na 4
sebo8110

ty powinienes kupic sobie slownik

missnikilove75

cały film myślałam tylko o tym piesku, biedaczek

ocenił(a) film na 4
missnikilove75

cali amerykanie dla nich najwazniejsze to jest sie uchlac i zaliczyc na dobrej imprezie, koles jest fajtlapa a gdy zrobi dobra impreze juz staje sie najfajniejszy w szkole jakie to plytkie, tylko amerykanie mogli zrobic film o imprezie promujac chlanie, bzykanie, imprezowanie zycie bez zahamowac i golizne to takie plytkie ze az przeraza, film momentami smieszny ale kompletnie bez sensu

ocenił(a) film na 10
kierat10

Może i film jest płytki ale tu o to chodzi masz oglądać i myśleć "OMG" ale jak ci się nie podoba to trudno

ocenił(a) film na 4
missnikilove75

amerykanie przyzwyczaili nas do tego ze film nie wymaga uzycia mozgu, jedyna funkcja jaka nalezy uzywac to OMG., jesli tobie takie bezmozgie i glupkowate filmy sie podobaja twoja sprawa ja czegos takiego nie lubie.

ocenił(a) film na 8
missnikilove75

nie jest plytki to kierat nie byl nigdy na imprezie tylko w domu marszczy freda co weekend

ocenił(a) film na 4
sebo8110

ale blyskasz humorem dla ubogich, normalnie miszcz... dowcipu spod monopolowego.

ocenił(a) film na 8
kierat10

lepszy monopolowy niż tasowanie cało dzienne

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 4
sebo8110

rozumiem ze twoj mozg nie nadaza za tym co piszesz skutkiem czego musisz wstawiac dwa posty po kolei, jeden inteligentniejszy od drugiego

ocenił(a) film na 1
missnikilove75

A możesz mi podać przykłady tych efektów specjalnych? ;]. Jak dla mnie film to porażka, nawet to, że trwa tylko godzinę przekreśla go do oceny 10. Słaby, nudny, płytki i słaby. Nie wiem jak można dać tej "produkcji" więcej niż 5, a co dopiero 10.

edwin20

ja nie wiem jak ludzia może się tak głupi film podobać.

ocenił(a) film na 4
missnikilove75

???????!!!!!!!!! efekty specjalne?????gdze te bardzo dobre efekty specjalne?????

ocenił(a) film na 10
kierat10

Spokojnie ja nie siedzę tu 24h mam lepsze zajęcia.Ogólnie mówiąc film ma 1 efekt specjalny sceny z ogniem

ocenił(a) film na 4
missnikilove75

mam nadzieje ze te lepsze zajecia to cwiczenie czytania ze zrozumieniem bo nie wiem skad pomysl ze cie popedzam ktoryms ze slow w mojej wypowiedzi, co do tych niesamowitych efektow specjalnych to mowisz ze jest jeden scena z ogniem???? i to sa te bardzo dobre efekty specjalne???? ogladalas tylko ten jeden film ze sa to dla ciebie super efekty specjalne????

ocenił(a) film na 10
kierat10

Nie chodziło mi o tylko efekty specjalne chodziło też o wyczyny kaskaderskie jak : skok z dachu,jazda autem przez goniącego go faceta.A ty zamiast mnie się czepiać to może byś tak łaskawie użył alta do zrobienia :ą,ę,ł,ó,ć,ś,ż,ź,itp bo to trudne nie jest.

ocenił(a) film na 10
missnikilove75

A i jeszcze wjazd auta do basenu.

ocenił(a) film na 4
missnikilove75

skok z dachu domku jednorodzinnego genialny wyczyn kaskaderski na YT amatorzy to robia bez pompowanego materaca, jazda samochodem przez goniacego go faceta jest faktycznie wyczynem bo ciezko jest jechac samochodem i zarazem go gonic, wjazd samochodem do basenu wyczyn kaskaderski godny oskara wystarczy zdalne sterowanie zainstalowac nie trzeba kaskadera, co do literek wystraczy odrobina wyobrazni zeby sie domyslic iz polskie litery mozna pisac tylko z polskim oprogramowaniem a jesli sie go nie ma nie ma takiej mozliwosci.

ocenił(a) film na 10
kierat10

Wiesz wystarczy odrobina wyobraźni żeby się domyślić że jak jesteś polakiem to masz polskie oprogramowanie.

ocenił(a) film na 4
missnikilove75

sposob myslenia pieciolatka, rozumiem ze jak ktos mieszka za granica to juz nie jest Polakiem? Jesli ktos mieszka w Japonii, Kanadzie, USA, Australii to ma zamawiac polskie oprogramowanie z Polski zeby pisac polskimi znakami bo ktos w Polsce nie bedzie na tyle bystry zeby zrozumiec pisownie bez polskich znakow. Zalosne, masz logike dziecka z przedszkola.

ocenił(a) film na 10
kierat10

Ty jesteś żałosny bo chyba każdy wie że można doinstalować polski układ.

ocenił(a) film na 4
missnikilove75

tak o bystra ale jak sie nie ma angielskiej wersji klawiatury to taki uklad zrobi ci taki balagan na klawiaturze ze szok bo czesc klawiszy jest inaczej poukladane tym bardziej jak ktos pisze bez patrzenia na klawiature

ocenił(a) film na 4
kierat10

Stary raz piszesz że nie masz polskiego oprogramowania, jak Cię dziewczyna przycisnęła to twierdzisz, iż nie masz angielskiej wersji klawiatury - ciekawe co jeszcze wymyślisz. Proponuję - ogarnij się.

ocenił(a) film na 4
MartiniKS

proponuje ci chlopcze zerknij ile jest wersji jezykowych klawiatury i kazdy kraj dodatkowo ma swoja wersje oprogramowania, wiec jak kupisz chinski komputer to bedziesz mial zarowno chinska klawiature jak i chinskie oprogramowanie i analogicznie z innymi klawiaturami. proponuje ci poczytaj najpierw na jakis temat zanim zaczniesz dyktowac ogarnianie sie innym.

ocenił(a) film na 4
kierat10

Zakładając że korzystasz z Windowsa to zaskakująca wiadomość. Bo to dziwne, że ja w każdej chwili mogę sobie ustawić język (układ klawiatury) na np. indonezyjski i mogę pisać , a Ty będąc w Niemczech nie możesz pisać po polsku. Masz tu linka i sam "poczytaj" ... chłopcze ...
http://forum.dobreprogramy.pl/niemiecka-klawiatura-polskie-znaki-t379077.html

ocenił(a) film na 4
MartiniKS

no wyobraz sobie ze ja mam tylko dwa jezyki do wyboru i nie ma wsrod nich polskiego, co do instalowania zmieniaczy znakow zakladajac ze bedzie mi sie chcialo bawic sie z szukaniem mozliwosci i instalowaniem takich zmian po to zeby raz na ruski miesiac napisac cos z polskimi znakami to pozostaje kwestia przelaczania jezyka a nie bede sie bawil w przelaczanie jezyka, kombinowal z Alt ktorego normalnie nie uzywam zeby napisac dwa zdania tylko dlatego ze ktos nie potrafi odczytac zdania bez polskich znakow choc na co dzien prawdopodobnie klika i czyta smsy bez polskich znakow nie robiac problemu. Moze juz nie udawaj takiego znawcy i daruj sobie analize czemu, jak, dlaczego nie uzywam polskich znakow bo i tak nie bede ich uzywal, poniewaz jest to dla mnie zupelnie niepotrzebne i niewygodne a jesli ktos ma problemy z funkcjami mozgu i nie potrafi odczytac czegos bez polskich znakow niech nie czyta i uda sie do specjalisty.

ocenił(a) film na 2
MartiniKS

A cos nie tak napisal z ukladem klawiatury? Ten najbardziej znany QWERTY jest najczesciej stosowany w Polsce, ale moze nie wiesz, ze i polski uklad klawiatury istnieje - http://www.aranet.nq.pl/sklep/specyfikacja/grafika/klawiatury/polska.gif
Rowniez na uwage zasluguje taki uklad - http://lolx.pl/foto/obrazek/4726.jpg
Jezeli ktos jest w Niemczech, to uzywa klawiatury QWERTZ. I owszem mozesz zmienic uklad klawiatury, nie jest to problemem. Tylko ze w takim wypadku kiedy nacisniesz klawisz 'z' wyskoczy ci 'y'. A jezeli ktos nie ma wprawy w pisaniu na klawiaturze, albo jest nauczony pisac na innym ukladzie bedzie dla niego koszmarem. Jesli dalej jestes taki pewny, ze po zmianie ukladu klawiatury (w systemie), nie bedzie roznicy, to polecam ci ta chinska klawiature. I dopiero po tym pisz, ze na zagranicznym sprzecie nie ma problemu z pisaniem. O ile dalej bedziesz tak sadzil.

ocenił(a) film na 7
missnikilove75

Film jest płytki, kiepski, ale ma świetny klimat. Jeżeli ktoś lubi takie klimaty oczywiście. Ocena dla filmu jeśli miał bym się bawić w krytyka by była oczywiście bardzo niska, ale nie jestem krytykiem i nikt z nas nim nie jest więc oceniajmy filmy po prostu tak jak nam się podobają :)

ocenił(a) film na 4
missnikilove75

Film na 4 bo trochę się uśmiałem. Auto w basenie, spalony dom (prawie pałac ) i tatuś stoi na zgliszczach pytający ilu ich było ... to miało być śmieszne? Przegięli w niektórych momentach a zapowiadał się ciekawie. Spodziewałem się dobrej komedii a tu wyszło ot takie coś. Ujdzie zatem dam notę 4 jak już wspomniałem.

missnikilove75

Nie no, nie mogę powiedzieć, film całkiem mi się spodobał, jednak nie było to jakieś wybitne arcydzieło. Dałam mu 7/10. Lecz uważam, że to troszkę zawyżona ocena. Fabuły jako takiej nie ma, a to szkoda. Film mogę głównie polecić osobom, którzy lubią ostro imprezować ;)

ocenił(a) film na 8
bellatrixx_2

Mi film też się podobał bo lubię ostre imprezy, na takiej oczywiście nigdy nie zagoszczę ale było fajnie chociaż na ekranie to zobaczyć. Poza tym, tak popie**olonego filmu to ja chyba jeszcze nie widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones