PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566646}

Projekt X

Project X
6,5 182 342
oceny
6,5 10 1 182342
5,1 12
ocen krytyków
Projekt X
powrót do forum filmu Projekt X

tymi filmami made in USA, to tam dziewczyny to same modelki. A jak tam byłem, to co druga to pasztet, który się nawet ubrać nie potrafi, co trzecia to klops albo nawet wór sadła, a te, które oni uznają za superlaski, to plastiki zjarane na solarze, że aż od nich wali kurczakiem z rożna. Bardzo rzadko można spotkać ładną dziewczynę, których u nas jest po prostu na pęczki. Cieszcie się, że jesteście Polakami i doceńcie to.

Giuseppe_Baldini

może w złych miejscach byłeś? trzeba było omijać mcdonaldy i takie tam, zajrzeć na manhattan, jeśli to ny, albo do hollywood, jeśli to la : p

MadMatt

Nie no, faktycznie, chcesz zobaczyć, jak wyglądają kobiety w USA, to jedź do Hollywood, gdzie z zasady zbierają się same najładniejsze i najbogatsze, świetny pomysł. To będzie tak zajebiście obiektywne, że aż nie mogę wyjść z podziwu, jak ty mogłeś wpaść na coś tak genialnego.
A na Manhattanie właśnie byłem i tam jest na dzień masakryczny przepływ ludności, to miałem sporą panoramę, jak wyglądają ludzie. I mówię, co widziałem. A ty na przyszłość nie dawaj idiotycznych rad, skoro się wuja znasz.

Giuseppe_Baldini

WOW, to straszne, że muszę się srogo zawieść za każdym razem, jak mam nadzieję, że ktoś umie odczytać ironię. czemu wszyscy internauci muszą być takimi pieniaczami? słyszałem, że palenie zioła pomaga na stres.. (do niczego nie namawiam)

MadMatt

Zatem wybacz, że źle cię zrozumiałem, ale następnym razem staraj się pisać bardziej poprawnie, bo trudno spodziewać się czegoś tak zaawansowanego jak ironia po kimś, kto rozpoczyna zdanie z małej litery. Zapewne wszyscy myślą, że jesteś kolejnym cymbałem, piszącym na poważnie.:P

Giuseppe_Baldini

Nie rozpoznawanie ironii to domena głupców - więc się nie przejmuj ;)

matttt

Na cholerę ci drugie konto?

ocenił(a) film na 8
Giuseppe_Baldini

Każdy widzi coś innego w zależności też od miejsca to jest norma jak jechałem do Szwecji kumpel mi mówił przygotuj się na kobiety konie pojechałem i jak byłem na peryferiach to bez rewelacji ale tylko pojechałem do stolicy to mnie szyja napierniczała od oglądania a w lokalu zatrzęsienie tylko ta blokada językowa ale nie było tak źle trzeba było się nachodzić aby coś wy haczyć

All_Badyll

To już jest kwestia gustu, bo takich dziewczyn, jak u nas, czyli naturalnie ładnych i świeżych było tam naprawdę niewiele, a byłem w N.Y. i okolicach, więc to jednak wielkie miasto. Za to dziewczyny, na które napalali się kolesie, z którymi się kręciłem, nie podobały mi się wcale, bo to były właśnie takie plastiki. Dlatego twierdzę, że u nas jest dużo lepiej pod tym względem, wyjdziesz na ulicę i widzisz, że prawie każda dziewczyna jest na swój sposób ładna, a co któraś to prawdziwa laska. I wszystkie praktycznie chodzą ubrane z jakimś pomysłem, a tam w większości byle jak. Jedno, co muszę przyznać, to poznałem kilka całkiem ładnych murzynek, z którymi poznał mnie ,,in da hood" koleś mudżin. Nie, żebym na nie leciał, ale przynajmniej wyglądały jak ludzie, a myślałem, że ich miejscowe baby to już całkiem gorylice.:P

ocenił(a) film na 8
Giuseppe_Baldini

Tak tu chodzi o gust ale też gust się zmienia wraz w wiekiem to pewne.A jeśli chodzi o piękno polskich pań to jest nie podważalne są najpiękniejsze a murzynki są spoko jak nie mają z dużych zadków

All_Badyll

Hah, ale są strasznie pyskate i agresywne jak przyjdzie co do czego, jak raz wróciliśmy koło północy trochę naprani (mieszkaliśmy w tej samej kamienicy), to jego dziewczyna czekała na niego na progu i nie czekając nawet na wyjaśnienia dała mu zaraz w blachę, a w mieszkaniu strasznie się na niego darła i słychać było jakieś trzaski, więc pewnie dała mu tam niezły wycisk.:P

ocenił(a) film na 8
Giuseppe_Baldini

Gorący temperament ale pewnie po tym było godzenie w łóżku ;P Ale tak między nami to czy jest sens być z kimś komu nie odpowiada to że sobie chlapnie bez sensu ja to już parę razy przerabiałem nie ma gadania nie podoba się to narazie przecież raz nie zawsze

All_Badyll

Wątpię, raczej ona spała w łóżku, a on w najlepszym razie na kanapie (a w gorszym był wmontowany w meblościankę:P).
Następnego dnia spytałem go, czy miał gorąco w domu, a on na to: Co ty, kuźwa, ja jestem panem domu kazałem jej się zamknąć i ani nie miauknęła. A mi by prawie twarz odpadła, jak starałem się nie taić z niego.:D
Jak coś zrobisz nie tak, to białe kobiety może trochę cię opieprzą, co najwyżej się lekko obrażą, ale łatwo wybaczają, a te się od razu drą i pacyfikują ich na całego. Widać nawet dłuższy pobyt wśród cywilizowanych ludzi nie wyplenił ich plemiennych zwyczajów godowych.:P

All_Badyll

Masz tu przykład, taka baba jest zdolna do wszystkiego:
http://www.cda.pl/video/300872e/Lyzka-cynamonu-to-za-malo

ocenił(a) film na 8
Giuseppe_Baldini

Widać że Murzyńska blondynka cynamon na sucho, kiedyś piłem cynamon na przeziębienie i był ostry a nie była to duża dawka a ona całą chochle idiotka ale widać że przemądrzała i zakuta pała nie ma co tu dalej się rozpisywać nad murzynami nigdy nie wyplenisz plemienia z murzyna

ocenił(a) film na 8
Giuseppe_Baldini

A co do naszych są uparte ale nie aż tak idzie się z nimi dogadać ale też się zdarzają ciężkie przypadki nie da się nic wytłumaczyć i foch.Foch mnie najbardziej śmieszy to taki system obronny jeśli się nie ma dobrych argumentów aby wygrać kłótnie

All_Badyll

Ewentualnie próbuje ci wlepić bana na łóżko, ale z od takich lepiej się trzymać z daleka, bo od razu wiadomo, o co jej chodzi.

Giuseppe_Baldini

w polsce to tez same pasztety ;) a jak jest ladna to leci na kase i jest głupia ;D albo obciaga za 20 zł hehe

uri_boyka

Ogarnij pisownię, dzieciaku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
uri_boyka

Mój pies jest lepiej wychowany, niż ty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones