PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566646}

Projekt X

Project X
6,5 182 268
ocen
6,5 10 1 182268
5,1 11
ocen krytyków
Projekt X
powrót do forum filmu Projekt X

Gniot

ocenił(a) film na 1

Ten film jest po prostu denny i tyle, marna gra aktorska, postacie irytują, fabuła nie wciąga. Gdy skończyłem seans to pomyślałem tylko "zmarnowane 1,5 godziny życia".
Film z założenia miał być komedią ale nie śmieszy.
Ta produkcja jest doskonałym przykładem tego że poziom kinematografii od jakiś 10 lat gwałtownie spada.

Marcios

Według mnie, ten film nic nie wnosi. Nawet w połowie nie ukazuje tego, co się dzieje w prawdziwym życiu nastolatków. Samego Thomasa twarz, denerwuje, razem z jej mimiką, której niestety brak(?).
Szczerze mówiąc w mojej szkole, ten film zrobił furorę...

itmakesmesmile

Ludzie! Ten film miał po prostu być "śmieszny", żaden z tych "aktorów" nie spodziewał się Oskara za udział w nim. Ja się przy nim uśmiałem, 21 Jump Street mniej mnie śmieszył od niego. Komedie ma być po prostu śmieszna, ta zdecydowanie jest. 8/10

ocenił(a) film na 1
dalton55

Dobra miał być śmieszny ale nie był.

dalton55

Przykro mi, ale ja przynajmniej się ani razu nie zaśmiałam oglądając ten film... I nie porównujmy Projektu X do 21 Jump Street, bo to zupełnie inna komedia jest...

ocenił(a) film na 1
dalton55

yyy, Ciebie to smieszyło?? A 21 Jump Street nie? Mogło i cię nie śmieszyć, ale w tym filmie chociaż starają się rozśmieszyć, a w Project X niby to robią? I powiedz jeszcze, że im to wychodzi...

ocenił(a) film na 1
Marcios

Racja. Poziom komedii w dzisiejszych czasach jest tak, żałosny, że aż człowiek nie wie czy śmiać się czy płakać. Ten film jest już apogeum. Żenada po stokroć.

ocenił(a) film na 1
elevatorman

100% racji

elevatorman

a jaka komedi według ciebie jest śmieszna geniuszu?Poleć coś to obejrze...

elevatorman

nie zrozum mnie zle...

ocenił(a) film na 1
rodan1984

Jak dla mnie filmy Monty Pythona, z Louisem De Funes, nawet Polańskiego Nieustraszeni Pogromcy Wampirów, parodie Nielsena typu Ściągany czy Czy Leci z nami pilot. Oczywiście, każdy ma inne poczucie humoru. Ale ten film jest po prostu żenujący w swojej formule.

elevatorman

Dla mnie ten film, to dobrze pokazana biba. Prosty humor, ale mnie czasem rozśmieszał. Zajebista biba, wyobraźcie sobie taką na serio? Że wasz jakiś tam kumpel z budy odwalił taką bibkę! Nie czujecie tego filmu, więc już nie da się was przekonać. Mówi się trudno, żyje się dalej. Pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones