PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566646}

Projekt X

Project X
6,5 182 268
ocen
6,5 10 1 182268
5,1 11
ocen krytyków
Projekt X
powrót do forum filmu Projekt X

szczerze powiedziawszy to gdzie jest tutaj ta komedia?
gdzie są gagi?
gdzie są "texty"?
gdzie jest humor sytuacyjny?

Jedyne co w tym filmie jest "wycięte" z komedii to akcja karzełka...

Film na pewno jest widowiskowy choć prawdziwe widowisko zaczyna się od pojawienia się "gościa z miotaczem" lecz z komedią to on nic nie ma wspólnego...
szokuje, wznieca emocje co do marzeń o "prawdziwej imprze" i na pewno "robi wrażenie" lecz gdzie tu humor? to tak jakby kazać komuś się śmiać z tego że twój koleś poszedł z młotkiem i obił samochód sąsiada - hahahaha kupa śmiechu (???)


W latach osiemdziesiątych kręcono wiele komedii z pod znaku "imprez" oczywiście były różnorakie, jedne "lepsze" drugie "gorsze" mniej niesamowite lub więcej, zapewne bardzo "płytkie" a co po niektóre były tylko "błazeńskie" ale twórcy wszystkich tych komedii wysilali się na jakiś humor, choćby i błazeński.


Ogólnie film fajny i nawet świetnie się go ogląda lecz do komedii /i nie mówmy tutaj o gustach/ to temu obrazowi naprawdę daleko, nawet do komedii z "czarnym humorem"..


za widowiskowość 8/10
za humor (jako komedia 3/10) - z bardzo dużym uwzględnieniem roli karła..;)








ocenił(a) film na 6
cobra2000

Mnie nawet ten karzeł nie śmieszył. Szczerze to na początku myślałam, że to jakaś bardzo kiepska komedia a w trakcie trwania imprezy byłam przekonana, że to WCALE nie miała być komedia lecz dramat ukazujący czym może grozić szczeniackie imprezowanie. Niestety rozczarowałam się podwójnie, ponieważ nie był to ani dramat ani tym bardziej komedia.
Nie wiem co tam było na tyle śmiesznego, abym pamiętała to w dzień po obejrzeniu o.O

MeMarie

"Mnie nawet ten karzeł nie śmieszył."
no tak, nie dziwię Ci się, bo to raczej takie "męskie poczucie humoru"... ;)

ocenił(a) film na 6
cobra2000

dlaczego nikt nie zmieni gatunku?!?! Ewidentnie to nie jest komedia, raczej dramat. Albo chociaż, żeby go dopisali.
Jako komedię dałam 3 ale za dramat jestem gotowa na 6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones