PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566646}

Projekt X

Project X
6,5 182 268
ocen
6,5 10 1 182268
5,1 11
ocen krytyków
Projekt X
powrót do forum filmu Projekt X

... ze strony nisko oceniających ten film. :) Ja najprościej dzielę filmy na dwa typy: "dla rozrywki" i "do myślenia".
Szczytem głupoty jest oceniać nisko film tylko dlatego, że ma charakter zabawowy. W kategorii "dla rozrywki" ta produkcja jest naprawdę świetna! Doskonały soundtrack, dobry pomysł. Fabuła? Oczywiście, słaba, ale "Projekt X" ma bawić, rozluźniać po ciężkim dniu, a nie męczyć nawałem myśli po jego obejrzeniu.

ocenił(a) film na 9
TinaIzabela

Popieram
Film ma bawić i nie nudzić, i doskonale się z tego zadania wywiązuje

ocenił(a) film na 1
TinaIzabela

obejrzałem film po ciężkim dniu a nie rozluźnił mnie tylko wkur*wił. Nie mogę ocenić gry aktorskiej bo przecież to nie film tylko jakiś teledysk muzyczny dla gimnazjalistów, nie wiem czy powstał kiedyś gorszy film, no chyba że nasz Kac Wawa.

ocenił(a) film na 3
TinaIzabela

Zgadzam sie z przedmowca. Film jest idiotyczny, przerysowany i nie ma nic wspolnego z rozrywka i dobra zabawa. Przewidywalny, nuzacy, miejscami irytujacy. Ile to juz bylo filmow o szkolnych frajerach robiacych wielka impreze, zeby w koncu zaliczyc panienke? Mnostwo a zaden dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones