PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566646}

Projekt X

Project X
6,5 182 342
oceny
6,5 10 1 182342
5,1 12
ocen krytyków
Projekt X
powrót do forum filmu Projekt X

Project X

ocenił(a) film na 8

Jestem świeżo po seansie i przyznam, że jestem zauroczony. Fabuła jest oczywiście strasznie banalna i przewidywalna, jednak piszemy tutaj o pewnym rodzaju komedii połączonej z dramatem, więc o niespodziankach w fabule mowy być nie może. Intrygują zdjęcia i przede wszystkim wykorzystanie kamery "ręcznej" tak jak w przypadku horrorów typu: blair witch project, rec czy paranormal activity. Technika wykorzystana w komedii okazała się strzałem w dziesiątkę, bo podczas seansu czujemy każdy bit muzyki będąc przy tym autentycznymi świadkami wydarzeń imprezy stulecia. Na uwagę zasługuje obsada, bo występują w niej kompletni amatorzy wybrani przez setki castingów. Naprawdę, naprawdę warto wybrać się do kina, polecam.

ocenił(a) film na 2
max179

Przede wszystkim ten film nie posiada zadnej fabuly i wlasciwie nie ma zadnej wartosci. Zakonczenie calej tej farsy to jeszcze wieksza pomylka. Humor na poziomie 13-letnich niewyzytych chlopcow okraszony wszelkiego rodzaju okresleniami narzadow plciowych.

ocenił(a) film na 8
CineMat

Sęk w tym, że widz idąc do kina doskonale wie na jaki rodzaj humoru się piszę. Czasami warto jest nacieszyć mordę głupotami zamiast oglądać non stop dramaty, filmy psychologiczne i thrillery. Twoim tokiem rozumowania każda komedia czasów dzisiejszych to szrot, a pomimo wszystko wciąż Cię ciągnie i oglądasz. Nawet ciężko Ci przyznać, że Ci się podobało... zamiast tego udajesz ostrego jak brzytwa krytyka.

ocenił(a) film na 2
max179

Nie jest ciezko mi sie przyznac ze mi sie podobal film, bo mi sie nie podobal. Bylo faktycznie kilka scen zabawnych, ale na caly film to za malo. W sumie masz racje, jak ktos chce nacieszyc morde glupotami to powinien sie wybrac na ten film. Ale Project X kolo dobrej komedii to nawet nie lezal, a komedie w XXIw. nie sprowadzaja sie jedynie do nastoletnich wypocin by zostac popularnym. Radze nadrobic zaleglosci.

ocenił(a) film na 8
CineMat

Dlaczego zatem oglądasz komedie rodem z XXI wieku? Tylko po to, aby krytykować? Musisz być strasznie zgorzkniałym człowiekiem, ba specjalnie wybierać się do kina? A w tym tygodniu mamy tyle znakomitych filmów na tapecie...

CineMat

Na przyszłość oglądaj sobie komedie typu "O północy w Paryżu"(nudny i nie śmieszny film) i nie wku**wiaj.

ocenił(a) film na 2
theonlykind

^^ prostaczek.

CineMat

^^ idiota.

ocenił(a) film na 10
CineMat

Chwała Bogu, że jestem idiotą i podobają mi się tego typu komedie :D

max179

GOOOD SENTENS !:D

ocenił(a) film na 7
max179

bardzo mocno zgadzam się tutaj z Tobą ;)

CineMat

Tak jak poprzednicy napisali... Po cholere idziesz na taki film? Po trailerach wiesz na co się piszesz? Rozumiem, ze Ty wolisz bardziej ambitne filmy z górnej półki. Ja również wole obejżeć dobry dramat czy thriller, ale miło jest się czasem oderwać i obejżeć komedie.(W tym przypadku bardzo dobra komedie)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
max179

Jak ludzie się czepiają komedii tego typu! Strasznie mnie to irytuje. Ja uwielbiam je oglądać, bo przenoszą mnie w świat, w którym chciałabym się znaleźć chociaż przez 1 weekend. Totalny chaos, autodestrukcja, płytkie życie. Chyba 3/4 z młodych ludzi oglądając komedie amerykańskie myśli sobie "kurcze, chcę tam". Oczywiście wiele z tych "college'owych" filmów to straszne szmiry, ale niektóre są mega.

Max179 popieram.

vodkatini

Dobrze gadasz, koledżowe filmy to chwilami całkiem niezły ubaw i dobrze pokazać ludziom, że ich targetem nie są tylko idioci.

ocenił(a) film na 1
vodkatini

Należy Ci się piwo za ten komentarz. Albo 20.

Jonez

To ja też kupuje TOBIE PIWO :d

ocenił(a) film na 7
Jonez

Carlsberga poproszę. W czerwonym kubeczku rzecz jasna : D

ocenił(a) film na 5
vodkatini

Lubię oglądać takie filmy, czasem z ich braku logiki i totalnego chaosu. Ale chyba u nas są lepsze imprezy :) tam trzeba mieć 21 lat żeby sięgnąć po alkohol. A i te imprezy mocno są przesadzone. Trafiają się pojedyncze przypadki ale tak samo jest w Polsce. A dzieje się to dlatego jak samo przysłowie mówi: "mądry Polak po szkodzie" i nikt więcej czegoś takiego nie powtórzy i wychodzi gdzieś, to do clubu lub pubu. :)

ocenił(a) film na 7
vodkatini

z Tobą też się bardzo zgadzam ;)

vodkatini

Zajebista imprezka tez chciałbym na taka wbić dupczenie i % to jest życie ;)

ocenił(a) film na 6
max179

Popieram w 100% :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones