PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566646}

Projekt X

Project X
6,5 182 342
oceny
6,5 10 1 182342
5,1 12
ocen krytyków
Projekt X
powrót do forum filmu Projekt X

jego jedynym plusem jest sposób przedstawienia tej całej historii (widz jako obserwator
uczestniczący)... poza tym, jak na komedię to mega słabo,,, humoru właściwie brak, a
całość wygląda jak słabej jakości teledysk...

LUKA1985

Zgadzam się... może jakbym miała 15 lat to byłby "fun" ale już teraz nie ;d Co nie zmienia faktu, że chyba każdy w młodości chciał przeżyć amerykańską domówkę z czerwonymi kubeczkami i basenem ;d niczym American pay itd ;d

ocenił(a) film na 3
LUKA1985

Dokładnie.
Spojler!
W tym filmie nie ma ani jednego śmiesznego żartu, sytuacji, itp. To po prostu nie jest komedia.

ocenił(a) film na 3
enbem

Obejrzałem w 2 dni 2 komedie. Najpierw "Dyktatora", a dzień później to coś. I nawet nie ma najmniejszego porównania. "Dyktator" to zdecydowanie byłą komedia w której każdy na pewno znajdzie coś śmiesznego dla siebie (wiadomo, co ludzie to gusty)... a tutaj ani żartów głupich, ani mądrzejszych... nic tylko 1h 30 minut pokazywania jednej imprezy :/ Zdecydowanie to nie jest komedia :)

ocenił(a) film na 10
LUKA1985

Bo to nie jest komedia w stylu śmiej się bez przerwy tylko film który pokazuje jak zrobili imprezkę jakiej nikt z was nie widział i tyle. Dlatego jest zajebisty;)

rocy2802

Jest zajebisty, bo pokazuje jak się robi impreze? OK.

ocenił(a) film na 10
Sebu_BGZ

Dałeś mu 1 , bardzo ciekawa ocena. Nie ma za dużo filmów tego typu dlatego nie wiem skąd taka spekulacja. Niestety są ludzie i taborety ;/// Przy tym filmie można swobodnie pić piwko z ziomkami i oglądać go z zaciekawieniem co będzie dalej ale Ty pewnie byłeś ślepy i głuchy jak go oglądałeś ;(

rocy2802

No niestety, moja głupota już dawno została udowodniona. Przepraszam, ze niektórzy nie oglądają filmów pijąc piwo z ziomkami i nie zastawnawiają się co będzie dalej, ale to może dlatego, że maja to gdzieś bo w filmie chodzi o jedno: alkohol, cycki i seks. Może to zbyt ambitne kino jak dla mnie i ja tego nie rozumiem.

ocenił(a) film na 10
Sebu_BGZ

Nie mam nic więcej do powiedzenia bo mi się nie chcę nawet pisać na ten temat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones