PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566646}

Projekt X

Project X
6,5 182 220
ocen
6,5 10 1 182220
5,1 11
ocen krytyków
Projekt X
powrót do forum filmu Projekt X

Siema. Specjalnie założyłam konto, żeby to napisać. Wku**ia mnie, że każdy kto negatywnie
oceni ten film jest uważany za snoba. Dlaczego sugerujecie się oceną filmu i odzwierciedlacie
ją na charakter człowieka? Teraz może powiem co sądze o tym filmie. Nie jestem snobem i
uwielbiam zboczone komedie (American Pie, Kac Vegas) i nie zaśmiałam się przez ten film ani
razu. Pierwsze co nie podoba się mi w tym filmie i od razu rzuciło mi się w oczy, to wiek
"bohaterów" tego "filmu". Wyglądają jak gimnazjalne szczurki i w ogóle nie pasują do tego
filmu. Powinni wziąć kogoś starszego. Nie podoba mi się motyw kręcenia tego filmu z
amatorskiej kamery. To nadaje się tylko do horrorów. Następna rzecz to ta muzyka -.-
Beznadziejny popik. To w ogóle nie pasuje do amerykańskiej domówki. Powinni puszczać
zespoły typu Green Day, Blink-182.
Patrząc z góry ludzie mówią, że skoro twierdzisz, że Projekt X jest przesadnie zboczony, to
dlaczego lubisz American Pie? Otóż gimby dlatego, że w American Pie te zboczone sceny są
przeplecione w taki sposób z fabułą, żeby nie były żenujące, ani przesadne tylko ŚMIESZNE. W
Project X jest takie bezmyślne ruchanie i chlanie. Nie jest to w ogóle śmiesznie ukazane (
raczej żenująco)
Jeszcze by ten film uszedł, gdyby bohaterowie wyglądali troche poważniej ( Nie chodzi mi o 25
latków, tylko 18 latków, którzy wyglądają jak 18 latkowie, a nie jak rozwrzeszczane gimby.
Koniec kazania, dziękuję. Amen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones