PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566646}

Projekt X

Project X
6,5 182 342
oceny
6,5 10 1 182342
5,1 12
ocen krytyków
Projekt X
powrót do forum filmu Projekt X

Dałem 1 bo uważam że nie można tego wygłupu w ogóle nazywać filmem. Nie ma praktycznie żadnej fabuły i gry aktorskiej. Sam pomysł jest tak idiotyczny że musiałem zrobić sobie przerwę i chciałem nie kończyć ale byłem ciekawy jak daleko może posunąć się głupota Amerykanów. Popularny ostatnio trend kręcenia filmu niby domową kamerą też nie zdaje tutaj egzaminu, nikt nie uwierzy że to dokument, media bardziej by to nagłośniły w końcu doszło do zamieszek z policją... Poza tym fakt, że 1500 sztuk bydła przychodzi do czyjegoś domu na chama i nie traktują go z szacunkiem przyprawia mnie nie o śmiech lecz wywołuje uczucia przeciwne, podobne do tych które odczuwają osoby chore na depresje. Amerykanie pokazali co są warci ich idiotyczne pomysły takie jak włożenie człowieka do piekarnika, wjechanie samochodem do basenu czy bujanie się na żyrandolu pokazuje jakimi są tak naprawdę ludźmi... Najlepszy był motyw z opancerzonym facetem z miotaczem ognia bo przypomniała mi się stara poczciwa zabójcza broń 4. Jest to moment pozbawiony jakiegokolwiek realizmu oczywiście ale i tak jest to lepsze niż reszta filmu, stanowczo odradzam oglądanie tego.

ocenił(a) film na 3
Dozo

Zdecydowanie popieram.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
Dozo

jak się cieszę że chociaż tu mogę przeczytać właśnie takie zdanie na ten temat. 'To nie film to nieporozumienie' !

ocenił(a) film na 3
Dozo

bez przesady, nie czlowieka tylko karla wsadzili do piekarnika. a film slaby to prawda

ocenił(a) film na 1
kdbw

Widzę, że twoje IQ też jest mniej więcej na poziome tego filmu, bo nie wiem od kiedy karzeł to nie człowiek.

kktnwkfkmp13

Padłem ;]

ocenił(a) film na 1
kktnwkfkmp13

Ludzie tutaj na portalu pytają czy Thomas Mann główny bohater tego idiotyzmu to syn Wojciecha Manna więc jeśli chodzi o iq to wszystko jest możliwe :D

ocenił(a) film na 3
kktnwkfkmp13

jak juz to pół człowiek, a o moje IQ sie nie martw, jest na calkiem dobrym poziomie

ocenił(a) film na 1
kdbw

Pół człowiek ? Brak słów, nie wiem czy jesteś serio taki durny/a czy tylko udajesz żeby być na wiocha.pl ?

kdbw

PROOOOOOOOWOOOOOOOOKAAAAAAAAAACJAAAAAAAAAAAA -.-

ocenił(a) film na 3
niemamczasu

no a jak. ale zawsze sie znajdzie ktos kto sie zlapie. wiec pojdzmy na kompromis i powiedzmy ze maly czlowiek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones