PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566646}

Projekt X

Project X
6,5 182 342
oceny
6,5 10 1 182342
5,1 12
ocen krytyków
Projekt X
powrót do forum filmu Projekt X
Paracelsus

jeden z najlepszych filmów :d

ocenił(a) film na 8
Abadon

Nieźle wyszło bo to film na faktach, tylko że kolesie byli w Australii o bibka była bardziej objechana.
Australijski nastolatek zorganizował w domu imprezę, korzystając z nieobecności rodziców. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że na party przyszło 500 osób, a pijany i rozrabiający tłum musiało uspokajać kilkudziesięciu policjantów, oddział z psami i... policyjny helikopter!

użytkownik usunięty
Michael_van_Grand

Tak a jakieś źródło tych twoich doniesień? Na faktach hahaha te wydarzenia to ściema, która nigdy nie miała miejsca.. tak zróbmy imprezkę wynieśmy jej znaczenie w zupełnie inny wymiar na zupełnie inny poziom, puśćmy to wkinach i dajmy tym samym przykład debilnym małolatom na prochach jak zrobić mega imprę, apotem się ludzkość dziwi dlaczego małolatom, młodzieży tak odpie...rdala szczególnie tej amerykańskiej...

ocenił(a) film na 8

http://news.bbc.co.uk/2/hi/asia-pacific/7206686.stm
tu jest info o Corey Delaney's party

użytkownik usunięty
Michael_van_Grand

Proszę cię dla mnie ten artykuł jest po prostu denny, naturalnie pijane małolaty narobiły tam jakiś szkód bo obrzucali butelkami i innymi przedmiotami policyjne radiowozy i trochę się dostało okolicznym przydomowym ogrodom... poza tym chyba nie znasz znaczenia pojęcia filmu na faktach... tępota amerykańskich i tych australijskich nastolatków mi nie przeszkadza ale to, że ta tępota coraz bardziej udziela się polskiej młodzieży to już boli...

ocenił(a) film na 8

Po komedia i nie wymagaj inteligentnego przesłania od tego film. Każde pokolenie ma własny czas ...

użytkownik usunięty
Michael_van_Grand

Wystarczy spojrzeć na tego Coreya i oglądnąć wywiady z nim, widać że to jakiś pół mózg po Chemii z Mc' Donalds.

użytkownik usunięty
Abadon

Dla miłośnika Pottera i Transformersów? Możliwe.

nie czepiaj się a ty co same dramaty ogladasz żal

ocenił(a) film na 5
Abadon

polska mowa tródna byc zal kto normlny uzywa przecinkuw lol

AnonimekFILM

jak masz problem to lepiej oglądnij sobie czekolade to coś dla ciebie a nie czepiaj się dobrych filmów

ocenił(a) film na 5
Abadon

nie mam żadnego problemu. To ty wychodzisz na idiotę publikując tak szczerbate w poprawną ortografię i interpunkcję wypowiedzi.

AnonimekFILM

na idiotę to może ty wychodzisz a co zal ci ze nie masz takiej ortografii i co zacząłeś oglądać dramaty hm ? zajmij się lepiej włoczką a nie czepiaj normalnycj widzów ja oglądam harrego pottera i co to też skomentujesz ciekawe jak odpowiesz mi na to no ciekawe jakie ty oglądasz filmy buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!

ocenił(a) film na 5
AnonimekFILM

Dobry pocisk wyczuwam. Nawet bardzo dobry.

ocenił(a) film na 5

Bluźnisz! Nie pisz takich rzeczy! Jestem ogromną fanką Pottera i bardzo lubię Transformersy, roboty mnie odprężają i wyłączają myślenie.

Paracelsus

dokładnie

weekendowy_filmowiec

a tobie o co chodzi co ?

Abadon

spokojnie, potwierdziłem tylko opinię Paracelsusa

Abadon

kolega znerwicowany, proponuję ograniczyć używki

Paracelsus

znerwicowany to może ty jesteś i o co ci wogóle chodzi

ocenił(a) film na 8
Abadon

Wyjdź.

ocenił(a) film na 7
Zacky

Może obejrzę.

Zacky

wyjdz to sobie ty dobranoc

ocenił(a) film na 7
Paracelsus

No tak, kolejny obraz postsowieckiego myślenia. Chyba ktoś tutaj był szarą myszką w liceum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones