PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566646}

Projekt X

Project X
6,5 182 342
oceny
6,5 10 1 182342
5,1 12
ocen krytyków
Projekt X
powrót do forum filmu Projekt X

project x 9/10

ocenił(a) film na 9

Rewelacja. Film ktory tylko i wylacznie nalezy ogladac w kinie aby wczuc sie w atmosfere calej tej balangi. Bardzo dynamiczny, zwlaszcza od momentu rozpoczecia imprezy, swietnie skrecony (myslalem ze handycamera juz sie przejadla w filmach ale otoz nie - tutaj dobry przyklad), swietny podklad muzyczny no i co by nie patrzec, oparty na faktach, tyle ze australijskich. Duzy plus w filmie to montaz, dzwiek i aktorstwo - malo znani ale za to dobrze zgrani aktorzy, sporo naprawde smiesznych sytuacji no i zywiolowosc. Dla kogos, kto przezyl podobna impreze, ten film ma dodatkowy sentymentalny smaczek. Mialem podobna historie, tyle ze nie skonczyla sie tak dramatycznie jak w filmie, ale rownie wspominam niezle. Jak dla mnie motyw z latajacym psem byl po prostu wypasiony. Naprawde polecam przy czym z gory zaznaczam, nie jest to komedia w stylu AmericanPie, bardziej ... wlasnie, niby taki prosty scenariusz a jednak oryginalny.

dabram17

Ucieszyła mnie twoja opinia. Podkreśla, że warto rzecz zobaczyć i też z chęcią wybrałbym się do kina, niestety Polski dystrybutor raczy nas prawie 2 miesięcznym opóźnieniem. Przyznam, że zapowiada się zajebiście i jeśli jest tak odjazdowy jak mówią recenzje to jest to film dla mnie :D

ocenił(a) film na 5
dabram17

ciekawi mnie gdzie to obejrzałeś jak w pl jeszcze w kinach nie ma?

ocenił(a) film na 9
fun_iek

w kinie Nowa Deba w podkarpackiem....

ocenił(a) film na 5
dabram17

to fanie że macie takie przedpremierowe pokazy, u mnie takich "bajerów" nie ma, a szkoda bo chętnie bym już ten film obejrzał:)

fun_iek

W łodzi w Bałtyku był w sobote i dziś też jest :) I wybieram się.

ocenił(a) film na 9
fun_iek

są przedpremiery, ja byłem wczoraj i musze przyznać, iż film naprawde świetne. Jeżeli ktoś zorganizował kiedyś domówke, która troche wymkneła się spod kontroli, filmem będzie oczarowany. Zgadzam się w 100 % z opinią dabram17 !

ocenił(a) film na 7
dabram17

Oparty na faktach? Możesz coś więcej o tym powiedzieć?

ocenił(a) film na 9
Znakomajkowity

podobna historia zdarzyla sie w Australii, gdzie malolat zdemolowal pol dzielnicy. Jest sporo linkow do tego, wywiady z tym gosciem na youtube. Oczywiscie ten film tylko bazuje na historii z Australii...

ocenił(a) film na 7
dabram17

Już znalazłem w innych tematach informacje o tym :)

ocenił(a) film na 8
dabram17

Film jest mega ! Właśnie oglądnąłem, niestety nie w kinie, ale za 3 dni jadę na to, na 100% !! :) Epicka impreza, genialny soundtrack, super film! Polecam ;) Warto napsuć sobie krwi dla takiej jednej nocy ;)) Pozdro!

ocenił(a) film na 9
b4rt3k0pl0

to fakt, w kinie oglada sie kompletnie inaczej, zobaczysz, ten film jest niemal interaktywny - siedzisz w sali kinowej i czujesz sie jak na imprezie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones