PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40249}

Projekt

Shadowchaser
5,1 251
ocen
5,1 10 1 251
Projekt
powrót do forum filmu Projekt

Może być

ocenił(a) film na 5

Trochę jak połączenie "Szklanej pułapki" z "Terminatorem". Jednak tytułowy cyborg - Shadowchaser sprawia wrażenie, jakby to nie on był głównym elementem tego filmu. Według mnie gwiazdą tego filmu nie był Franko Zagarino, grający cyborga, lecz gwiazdą był Martin Kove, który zdominował fabułę tego filmu i muszę przyznać, że to chyba jedna z lepszych ról (a może najlepsza?) w całej jego filmografii. Lubię akurat tego aktora, nieważne w jakim filmie by nie grał.
Co do cyborga - to nawet gdyby nie pojawił się w tym filmie i odrzucić go całkowicie z tej fabuły, to film raczej niewiele by stracił. Był słabą postacią, zbyt wiele nie wnoszącą do akcji. Ogólnie film oceniam na 5/10. Spodziewałem się czegoś lepszego. Jeśli część 1 była taka sobie, to nie wiem czy sięgać po kolejne części?

ocenił(a) film na 6
Axel

To nie cyborg tylko android

ocenił(a) film na 6
Axel

I nie Shadowchaser tylko Romulus

ocenił(a) film na 6
Axel

Co do "Terminatora" i "Szklanej Pułapki" miałem identyczne skojarzenia.

Axel

Zgadzam się z tobą faktycznie ze ten film ma powiązania ze Szklaną Pułapką i z Terminatorem ale wersja raczej dużo gorsza jak dla mnie 5,5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones