PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40249}

Projekt

Shadowchaser
5,1 251
ocen
5,1 10 1 251
Projekt
powrót do forum filmu Projekt

Australijskie DVD z VHSripem na pokładzie przyszło parę dni temu, obejrzałem ze sporymi obawami, ale okazało się nie być źle. Całkiem przyjemny B-movie do którego na pewno będę jeszcze wracał. Zagarino w roli androida jest świetny (aż szkoda że nie zagrał tej roli w jakimś filmie o konkretniejszym budżecie), z reszty obsady jeszcze Ackland wypada nieźle (ten gość co grał głownego villaina w Lethal Weapon 2 - tutaj w zasadzie w bardzo podobnej roli), jest parę WTFów, dziwny montaż w niektórych scenach, a scenariusz jest mocno naiwny, ale nic to - w swojej kategorii 6-7/10 mogę dać.

Ze znanych mi twarzy poza Acklandem, Kove i Zagarino pojawiają się też Meg Foster (Masters of Universe), Paul Koslo (Robot Jox, XTRO II) oraz Ricco Ross czyli Frost z Aliens. Warto też wspomnieć o muzyce - jeden z głownych motywów to ewidentna zżynka z Batmanów Burtona.

O rety, sprowadzałeś płytkę z VHSRipem z Australii by to obejrzeć? Chyba bardzo chciałeś wrócić do tego filmu :) Ja kupiłęm VHS wydanie polskie za 50groszy. Myślę że warto obejrzeć ! Dobry film

użytkownik usunięty
klotz

Żeby to po prostu obejrzeć mogłem ściągnąć film z netu. Sprowadziłem go po to, żeby go MIEĆ. Oryginał. Bo tylko oryginał na półce mnie satysfakcjonuje. A VHSów nie mam na czym oglądać.

użytkownik usunięty

Powiedz mi widziałeś pozostałe odsłony filmu i czy one są ze sobą czymś powiązane. Osobiście widziałem kilkanaście lat temu trzecią część nieświadomy oczywiście istnienia innych odsłon. Mało z niej pamiętam więc pytam tak z ciekawości bo mam okazję kupić od znajomego cztery części i zastanawiam się czy warto?...

użytkownik usunięty

Powiązane są tylko tym, że w każdej Zagarino gra jakiegoś androida (choć w trzeciej to ledwo go można rozpoznać). Poza tym powiązań brak. Czwartej nie widziałem, a z tych co widziałem warta uwagi jest tylko jedynka.

użytkownik usunięty

Dziękuje za odpowiedź. Teraz już wiem by negocjować cenę na niższą :)

użytkownik usunięty

Wynegocjowałem cenę na zdecydowanie niższą i powiem tak po pierwszej części jestem lekko zawiedziony. Brakowało mi tu zdecydowanie poważniejszego podejścia do tematu. Nie lubię gdy w grę wchodzi życie własne a córeczka prezydenta ma wiele "Śmiesznych" powiedzonek wyciągniętych z kapelusza!!!.. Niedorzeczności jak dla mnie zbyt wiele i dlatego 4/10 ujdzie ale poniżej oczekiwań. Mam nadzieje, że moje zdanie o pozostałych częściach będzie zdecydowanie lepsze i seanse miną mi przyjemniej :)... Nie oglądałem filmu w czasach powstania więc żadnego sentymentu nie mam do owej produkcji a to pomaga w starszych produkcjach gdyż sam ma kilka klasyków, w których nie chce dostrzegać tyle wad ile powinienem :).. Pozdrawiam i dziś zabieram się za część 2 :)....

użytkownik usunięty

"Mam nadzieje, że moje zdanie o pozostałych częściach będzie zdecydowanie lepsze i seanse miną mi przyjemniej :)"

Wątpię.

użytkownik usunięty

I mam już dwie kolejne po za sobą i powiem tak 2 część gorsza ale trójka trafiła w mój gust dałem mocne 7/10 Zagarino w końcu w pełni jest cyborgiem a nie jak w 2 świrem. Jeszcze tylko 4 część i po cyklu. Pozdrawiam

użytkownik usunięty

trójka 7/10? No bez jaj. Zagarino tam jest nie wiadomo czym, jakaś absurdalnie kiepska podróba stwora z The Thing.

użytkownik usunięty

Tak jak pisałem 3 odsłona trafiła w mój gust. Uwielbiam statki kosmiczne i walka z obcymi w jakiejkolwiek postaci. Co najważniejsze brak głupkowatych scen komediowych, które drażniły mnie niemiłosiernie w 1 i 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones