PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618070}
2,9 1 782
oceny
2,9 10 1 1782
Prosto z nieba
powrót do forum filmu Prosto z nieba

My, Polacy, nie potrafimy nawet dyskutować na temat naszych demonów. Żal.

Budziol

Tak gwoli ścisłości, "United 93" nakręcił Brytyjczyk. Więc może potrzeba spojrzenia z dystansu?

NickError

To tak jakby twierdzić, że Frantic czy Chinatown to polskie filmy, bo nakręcił je Polański;)
Lot 93 - wytwórnia i pieniądze amerykańskie, co miało decydujący wpływ na całokształt.

Budziol

Nigdzie nie napisałem, że "United 93" to film brytyjski. Ale nakręcił go Brytyjczyk, ktoś z zewnątrz. Greengrass może pracował za amerykańskie dolary i dla amerykańskich szefów, ale na pewno ma swoje własne spojrzenie na świat i nic nie zmieni faktu, że jest "obcy". Tak samo jak Polański.

Budziol

BUDZIOLKU nie zapominaj ze film 'United 93' to tak naprawde bajka nie majaca nigdy miejsca. Nie bylo i nie ma dowodow co tak naprawde dzialo sie na pokladzie tego samolotu a szczatki ktore znaleziono w Shanksville napewno nie wygladaly jak po katastrofie. Ten film to gowno opakowane w ladny srebrny papierek i jedno wielkie klamstwo ukazujace ze amerykanie sa tacy wielce bohaterscy ze woleli sie rozwalic na polu niz w budynku Kapitolu. UNITED 93 nie jest zlym filmem ale nie mozna go traktowac powaznie. Tak sie sklada ze od samego poczatku wydarzen z 9/11 bacznie sie przygladalem wydarzeniom z kilku zrodel nie skupiajac sie nigdy tylko i wylacznie na relacjach z TV. Jest mnostwo dowodow na to ze w Shanksville nigdy nie spadl samolot. Naocznych swiadkow tez nie brakuje z czego jest sporo osob ze strazy pozarnej i karetek. Praktycznie 95% ludziiiiiiiiiiiiiiiiiiiitwierdza wersje ze to co bylo w dole na ziemii nie wygladalo jak jakikolwiek samolot. Nie bylo sladow foteli a zwlok nikt tam nie widzial. Wersja oficjalna jest tak perfidna bajka ze wyraznie robi z ludzi idiotow. Nie wiem czy wiesz ale wersja oficjalna zawarta w ogromie akt z 9/11 wyglada nastepujaco: 'LOT93 ZOSTAL PORWANY PRZEZ TERRORYSTOW. ICH CELEM BYLO SKIEROWANIE SAMOLOTU I UDERZENIE Z PELNYM IMPETEM W BIALY DOM. NA POKLADZIE PASAZEROWIE USLYSZELI O PLANACH TERRORYSTOW I ROZEGRALA SIE ISTNA BITWA NA POKLADZIE. JEDEN Z PASAZEROW WDARL SIE SILA DO KOKPITU I SKIEROWAL SAMOLOT Z PELNYM IMPETEM IDEALNIE W DOL ROZTRZASKUJAC SAMOLOT W TAKIE DRZAZGI ZE NIE BYLO ANI ZWLOK ANI NAWET SZCZATKOW OGONA. WEDLUG RAPORTU IMPET UDERZENIA I WIELKI POZAR SPOWODOWAL ZE CIALA WYPAROWALY...' To co napisalem nie jest bajka ale jest to w raporcie. Nigdy w historii katastrof badz zamachow nie bylo takiej sytuacji ze wyparowaly ciala razem z fotelami a ogon samolotu praktycznie zniknal. 9/11 nie bylo szczatkow samolotu ani foteli z cialami w pentagonie, wtc1 i 2 i w Shanksville. Uwierz mi ze nawet gdyby te samolotu walnely z predkoscia 1200 km/h to gdzies by lezaly fragmenty foteli oraz dosc wyrazne fragmenty cial. Szczegolnie w obu wiezach ktore nie byly w calosci z betonu wiec nie ma takiej opcji aby w okolicy nie lezaly fotele razem z cialami. Cala historia z 9/11 to jeden wielki pic na muchy i smutne jest to ze 70% swiata wtedy uwierzylo w te bajeczke. PS.CO DO POLAKOW TO MAMY SPORO SWIETNYCH SCENARZYSTOW I REZYSEROW ALE JAKOS SOBIE ICH NIE WYOBRAZAM W ZROBIENIU SWIETNEGO DRAMATU KATASTROFICZNEGO. MOZE KIEDYS SIE UDA ALE PUKI CO JEST SREDNIO...

punisher822_filmweb

Hi Alex Jones

punisher822_filmweb

Moim zdaniem to nie miejsce na tego typu konspiracyjne dyskusje (z drugiej strony - gdzie można/powinno się to robić?). Nie wnikam w przebieg wydarzeń, który przedstawia się opinii publicznej - prawdziwy lub nie. Porusza mnie jednak fakt, że przy realizacji filmu odtworzono oryginalne rozmowy telefoniczne pasażerów z rodzinami i przyjaciółmi. Niech one świadczą o tym, co się działo na pokładzie 93.

punisher822_filmweb

Taaa bajka o 93 skąd więc świadkowie, skąd zapis radarowy, czarna skrzynka 90% szczątków wraku, skąd pasujący ślad... różne bajki chodzą ale to jedna z najbardziej kretyńskich.

punisher822_filmweb

"IDEALNIE W DOL ROZTRZASKUJAC SAMOLOT W TAKIE DRZAZGI ZE NIE BYLO ANI ZWLOK ANI NAWET SZCZATKOW OGONA"
wszystkich tymczasem zidentyfikowano nie było całych zwłok a to norma przy tej prędkości

Bonus

BONUS wracajac do tematyki 9/11 chcialem na chwile poruszyc tez temat uderzenia rzekomego samolotu w akurat ten sam bok PENTAGONU w ktorym wczesniej byl remont. Przypadek? Jak c...uj ze to byl przypadek... Nie wiem czy pamietasz nagrania swiezo po uderzeniu w Pentagon i potem jak pokazywano ze pod czysciutkimi wrecz sniezno bialymi przescieradlami na noszach lezalo ponad 180 ofiar ludzi ktorzy wtedy pracowali w tym budynku. Dziecko albo je...ny idiota uwierzy w to ze przykrywajac 180 zwlok przescieradlami nie bedzie sladu brudu i krwi na nich. To sie nie trzyma kupy biorac pod uwage rzekome uderzenie 40 metrowego samolotu. Prawda jest taka ze 96% pogrzebow ktore odbyly sie po 9/11 byly w pustych trumnach. Zaraz mi pewnie jakis hejter wyskoczy ze to co ja wypisuje to brednie i teorie spiskowe ale gdyby taki ktos chcial mi udowodnic ze sie myle mialby z tym problem. Przeciez w obu wiezach WTC znaleziono tylko 18 cial w calosci calutka reszta nie miala wiecej niz 2 cm dlugosci. Ciala byly rozpierniczone w pyl a 'ZNAFCY' mi powiedza ze byly w takim stanie bo gruz opadal na nie i metal hehehehehehe. Gdyby nie bylo tam uzycia ladunkow wybuchowych strazacy by znalezli szczatki mebli monitorow umywalek krzesel... Nie bylo niczego wszystko bylo nie polamane ale rozwalone w pyl tak samo jak i ludzie. Te 18 cial ktore znaleziono w calosci to byly osoby z najwyzszych pieter. Dziwi mnie glupota ludzi i jak slepo wierza w wersje jaka im serwuje TV i inne 'podobno' wiarygodne zrodla. Gdyby czlowiek usiadl i tak naprawde logicznie pomyslal to by zrozumial ze 9/11 ma mnostwo rzeczy ktore odbiegaja od normy i na kilometr smierdzi to false flag tak samo jak obecna sytuacja w Syrii gdzie calemu swiatu sie wciska klamstwa ze Asad majac nakierowane oczy calego swiata na siebie robi atak bronia chemiczna na wlasnych obywateli. Niestety sa idioci ktorzy lykaja sciemy z Syrii tak samo jak lykneli 9/11 i pozniejsze sciemy ze Hussain ma bron masowej zaglady ktorej nigdy nie znaleziono.

Budziol

To grupa sekty kontra ludzie myślący, grupa oszustów kłamiących o katastrofie i wierzących w fałsz kontra ludzie myślący.

Budziol

Nie rób z wojenki sekty smoleńskiej stworzonych sztucznie podziałach obrazu wszystkich polaków. Większość Polaków nie wierzy Macierewiczowi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones