PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33308}

Proteusz

Proteus
4,7 307
ocen
4,7 10 1 307
Proteusz
powrót do forum filmu Proteusz

proteus

ocenił(a) film na 9

świetne! naciągnąłem się na ten film ze względu na książkę do której nawiązuje...najpierw radzę przeczytać "GEN" Harry'ego A. Knighta!

PUNISHER

książka lepsza film... nie powala....

PUNISHER

książkę czytałem ale filmu nie miałem okazji i możliwości obejrzeć

ocenił(a) film na 5
gucio30

"Gen" Knighta jest świetny to fakt. Film zaledwie zadowalający, ale idzie obejrzeć - jak dla mnie nieco naciągane - 5/10

PUNISHER

Książka fantastyczna - właśnie czytam ją po za enty :) a film :(

grazig

Dla mnie Harry A. Knight to ulubiony autor horrorów. Przeczytałem wszystkie i zawsze jestem pod wrażeniem. To kapitalne, wprost kapitalne materiały na filmy. Pewnie, że film na podstawie jego książek, byłby dość kosztowny, np. Carnosaur, Macki czy Fungus, wymagają znacznych inwestycji w efekty specjalne, w żywe dinozaury, w Londyn opanowany przez grzyby, ale to dzisiaj jest na wyciągnięcie ręki pod względem technologicznym. Do tego dodać zabarwienie erotyczne, jakie jest w mniejszym czy większym stopniu w jego książkach, musi gwarantować i tak zysk na takim filmie. Moje marzenie - doczekać na prawdę dobrych ekranizacji tych kapitalnych powieści. Chylić czoła przed takim autorem... Nie wiem czemu producenci nie sięgają po te książki/scenariusze. Albo niektóre powieści Smitha N. Guy'a - tak zobaczyć Szatański pierwiosnek :] no poezja! Takie ekranizacje, ale dobre, mogłyby konkurować z największymi hitami horrorów.

dick47

racja, jakby Gena zrobić jak należy i np. Fungusa czy Carnosaura - rewelacja G.N.Smitha "kraby cz.1", "las", "neofita"... albo B.Lumley'a - marzenia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones