PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658802}

Przełęcz ocalonych

Hacksaw Ridge
8,1 233 619
ocen
8,1 10 1 233619
6,4 38
ocen krytyków
Przełęcz ocalonych
powrót do forum filmu Przełęcz ocalonych

Czekałem na te film dziesięć lat..jeszcze rok temu bałem się, że producenci cofną kasę, ale udało się i film będzie:). Koniec marnowania talentu jednego z największych magów kina..Mam nadzieję, że Mel Gibson znowu pokaże co potrafi odbierając argumenty amerykańskiemu mainstreamowi. Taki reżyser powinien robić film co rok, dwa, a nie raz na dziesięć lat.
P.S. Hollywood jest gotowe zmarnować talent jednego z najlepszych współczesnych reżyserów, który na koncie nie ma ani jednego słabego filmu, tylko dlatego bo ma ultrachrześcijańskie poglądy i kilka epizodów z alkoholem związanych z problemami rodzinnymi, ale nie blokuje rozwoju "talentu" takich osób jak: Chris Brown (narkotyki, bicie narzeczonej i innych kobiet, kilka rozrób), Woody Allen (związanie się z adoptowaną córką), Jane Fonda (skrajna komunistka, zdrajczyni, przez jej współpracę z komunistami zginęło wielu amerykańskich żołnierzy), Tom Cruise (scjentolog, który jest zamieszany w kilka niejasnych spraw- wszystko zamiatane pod dywan) i można tak wymieniać niemal bez końca..i kto tu jest dyskryminowany..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones