PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166528}

Przebudzenie

Awake
7,0 107 427
ocen
7,0 10 1 107427
5,6 5
ocen krytyków
Przebudzenie
powrót do forum filmu Przebudzenie

Jak w temacie. Jakie wymienilibyście cytaty, wypowiedzi bohaterów lub sceny, które zasługują na więcej uwagi, zainteresowania, przemyślenia i zapamiętania?

ocenił(a) film na 7
PiotrekGit

A o co na przykład Ci chodzi? Bo ten film nie był jakoś szczególnie "przemyśleniowy".

ocenił(a) film na 7
Irma100

Szczerze mówiąc, na 7 czymś musiał zasłużyć;)

A poza tym lubię taki cytat: "Każdy film jest warty tego, żeby go obejrzeć przynajmniej dwa razy, chyba że jest to film, którego nie warto oglądać w ogóle"... więc??:)

ocenił(a) film na 7
PiotrekGit

Ale to chyba nie jest cytat z tego filmu.

Ja nie pamiętam żadnych cytatów z tego filmu, ciekawiło mnie tylko, dlaczego właśnie o nie pytasz.Co do scen, to podobała mi się scena rozmowy z matką, która oddała za życie za głównego bohatera.

ocenił(a) film na 7
Irma100

zgadza się, to nie jest cytat z tego filmu, ale cytat z jakiegoś klasyka kina, taki ogólny.

Pytam po prostu o to, co zdaniem filmwebowiczów można wyciągnąć z poszczególnych filmów interesującego i wartego uwagi, a może nawet wartościowego. I tutaj każdy już odbiera to po swojemu, nie ma reguły ;)

ocenił(a) film na 7
PiotrekGit

Ok, rozumiem:)

ocenił(a) film na 3
PiotrekGit

Żadne, bo ten film to kompletny gniot.

ocenił(a) film na 10
PiotrekGit

Smith: "Czy to dla wolności, albo prawdy, może pokoju, czy może dla miłości??!! To wszystko iluzje, panie Anderson! Kaprysy postrzegania! Wytwory słabego ludzkiego umysłu, próbującego desperacko uzasadnić swoje istnienie, które pozbawione jest jakiegokolwiek celu lub znaczenia, a wszystkie one są tak samo sztuczne jak Matrix sam w sobie. Jednakże tylko ludzki umysł mógł stworzyć coś tak mdłego jak miłość. Musi już pan to dostrzegać, panie Anderson. Musi pan już to wiedzieć. Nie może pan wygrać. Dalsza walka jest bezcelowa. Dlaczego, Panie Anderson, dlaczego? Dlaczego się Pan opiera?
Neo: Bo tak wybieram."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones