PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10009630}

Przechwycenie

Interceptor
3,9 3 481
ocen
3,9 10 1 3481
3,5 4
oceny krytyków
Przechwycenie
powrót do forum filmu Przechwycenie

Jezu... ten lektor jest tak bardzo tragiczny.

Draco_2511

też nie rozumiem jak można było kobiete dopuścić do tego , lektor to tylko Męski głoś albo dubbing . do kobiecego głosu to ja tylko w filmach przyrodniczych przyzwyczajony jestem, a tak jakoś psują cały efekt

ocenił(a) film na 4
koles311

Kluczową ezecz napisałeś pod koniec. Jesteś przyzwyczajony i stąd uprzedzenia. Gdybys był przyzwyczajony do żeńskich głosów to wtedy męskie by Ci się wydawały nie na miejscu. Posłuchałem tej babki i wcale nie brzmi to jakoś tragicznie, choc osobiście ja oglądam filmy tylko z napisami, nie rozumiem czemu ludzie świadomie wybierają lektora jeśli mają wybór. Lektor zagłusza aktorstwo, przycisza oryginalną ścieżkę i często przekręca faktycznie wypowiadane słowa

Gladiatorek

Też myślę, że to kwestia przyzwyczajenia, ale... już dwa razy włączyła mi się właśnie ta lektorka i od razu przestawiałam na napisy. To się chyba nie przyjmie.

ocenił(a) film na 4
mumincool

Przyjmie się dla ludzo, którzy są tak leniwi, że nie chcą czytać i nie będą mieli innego wyboru. Miałem znajomych, którzy w jednej z dyskusji kiedyś byli mega zdziwieni jak im powiedziałem, że oglądam tylko filmy z napisami. Oni sobie tego nie wyobrażają.

ocenił(a) film na 6
mumincool

Przyjmie się jak udostępnią inną lektorkę. Ta akurat jak dla mnie źle oddaje emocje w filmie, a to starzy wyjadacze potrafią bezbłędnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Draco_2511

Wlacz se napisy

MarilynDeath

Tego nie da się ogladac z tym lektorem....już lepszy jest lektor ivona

ocenił(a) film na 2
Draco_2511

Nie znasz się. Dlaczego tak twierdzę? Bo to kino feministyczne. Odbiorcą tego tworu są osoby uważające się za kobiety.. tfu, wróć .. za osobniki z macicą. Czy inne osobniki w rurkach z oobozowiska antify. Innymi słowy to nie szajso.waty film tylko film szyty na miarę odbiorcy. Jeżeli jakimś nieszczęściem jak przykładowo ja przytrafiło Ci się go oglądać to o ile nie masz w danej chwili nastroju ciśnięcia beki z tego tworu to w zasadzie nie pozostaje nic innego jak zgaścić odbiornik. Moja ocena to marna dwója.

ocenił(a) film na 2
Valhilla

A co do Pani lektor to z szacunku dla środowisk lektorskich w Polsce nigdy nie robiłbym przytyków personalnych do Pani lektor jedynie do reżysera który dobrał tak czy inaczej głos. Zwróć uwagę że zawsze mogłeś otrzymać dubbing. A biorąc pod uwagę że odbiorcą filmu są osoby jw wymieniłem to taki wybór nie powinien być dla Ciebie zaskoczeniem. A już technicznie to głos nie brzmi źle tylko sam film to.. już pisałem XD

ocenił(a) film na 6
Draco_2511

Nie mów bo jeszcze nie słyszałeś lektora którego użył PrimeVideo do czeskiej produkcji Stalowe skrzydła. Wybrali mężczyznę ale czysty amator. W porównaniu z tamtym to ta lektorka wogóle nie przeszkadza w oglądaniu.

Draco_2511

No przeciez macie wersje z napisami lol

marti_no

Bo przecież będę płacił za netflixa aby oglądać taki szajs.

Draco_2511

no to placz w internetach, ze lektor nie ten lol

Draco_2511

Jeżeli film się odpala z kobieca lektorką to można się domyślać, że produkcja nie będzie wysokich lotów.

ocenił(a) film na 2
Draco_2511

Każdy lektor jest tragiczny. Nie wiem jak kiedyś mi to nie przeszkadzało. Za czasów VHS się oglądało i człowiek nie marudził. Ale od kiedy pokazało się DVD nie oglądam już filmów z lektorem (czyli ponad 20 lat).

Draco_2511

Mogę włączyć napisy ok ale kiedy oko do poduchy się klei to najgorsza opcja i wskazany lektor nie lektorka bez intonacji. Skąd netflix wytrzasnął to babsko ??? Tyle już pisane było o tej pseudolektorce i zero reakcji. Ja już z automatu nie oglądam translacji z tą panią. Odpędza odbiorców. Z dwojga złego, lepsza jednak pani, choć do Czubównej dzieli ją przepaść niż najlepszy na świecie dubbing PL.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones