PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261959}

Przeczucie

Premonition
7,1 83 713
ocen
7,1 10 1 83713
5,0 8
ocen krytyków
Przeczucie
powrót do forum filmu Przeczucie

Błąd w filmie!!!

ocenił(a) film na 7

Ta dziewczynka pokaleczyla sie we wtorek, natomiast gdy jest czwartek(pierwszy dzien ukazany w filmie) nie ma blizn :P
Dość widoczny blad, a ogolnie film dobry :)

ocenił(a) film na 10
pavel13

Żaden błąd, Linda działała inaczej niż "w pierwotnej wersji", dlatego ta późniejsza przeszłość miała wpływ na całą resztę. Jeśli widziałeś Efekt motyla, to powinieneś zrozumieć, o czym mówię.
Poza tym, nie wiem czy to ważne, wypadek też jest pokazany nieco inaczej niż pierwotnie. Linda była jego świadkiem, więc nie byłoby potrzeby, by szryf ją o nim informował. Jak więc widzisz, to nie błąd tylko zamysł autorski. :)

ocenił(a) film na 7
ilovemyswallow

tak widzialem Efekt Motyla, 1 i 2, ale niestety nie masz racji :P
chyba nie dokladnie obejrzales film(przeczucie)
Linda działała inaczej niż "w pierwotnej wersji"
jak mogla dzialac inaczej, skoro byl tylko 1 wtorek?
ona ten tydzien zaczela od czwartku, ale to co zrobila w poniedzialek, wtorek, srode mialo nastepstwo w czwartek,
ku*wa obejrzyj se jeszcze raz film, bo pomylilo ci sie, wiem o co ci chodzi, ale nie masz racji

ocenił(a) film na 7
pavel13

w innym temacie zostało to wyjaśnione i niestety to Ty nie masz racji ;) (czego dowodem jest choćby to, że 'pierwotnie' w scenie przed kościołem widzimy wypadającą z trumny głowę Jima (z włosami), a w końcowej wersji wypadku samochód wybucha - więc łepetyna nie miała szans zachować się w tym stanie).
Zamiast dogryzać innym sam obejrzyj film dokładniej

ocenił(a) film na 7
Sol89

niestety mam racje i scena z wybuchającym samochodem i z trumna jest kolejnym niedopatrzeniem w filmie :P

ocenił(a) film na 7
pavel13

nie możesz na 100% stwierdzić, że są to błędy, a co najwyżej że TWOIM ZDANIEM to są błędy. Z kolei moim zdaniem w wystarczająco przekonujący sposób wyjaśniłam, że to Twoje argumenty są błędne.

ocenił(a) film na 7
Sol89

ps. czy ja komus dogryzam?
po prostu mowie jak jest i to, ze chcesz za wszelka cena udowodnic cos, co jest tak naprawde bledem w filmie :P

ocenił(a) film na 7
pavel13

"ku*wa obejrzyj se jeszcze raz film, bo pomylilo ci sie, wiem o co ci chodzi, ale nie masz racji" -> nazwanie tej wypowiedzi 'dogryzaniem' i tak było z mojej strony olbrzymim eufemizmem

ocenił(a) film na 7
Sol89

nie, wyjasnilem to grzecznie, a slowo ku*wa mialo podkreslic moja irytacje ;)

ocenił(a) film na 7
pavel13

w takim razie gratuluję metod prowadzenia dyskusji

ocenił(a) film na 7
Sol89

chyba nie jestes zbyt rozumny :P

ocenił(a) film na 10
pavel13

Jak na mój gust, przekleństwa tutaj średnio pasują.
Film widziałam 5 razy, bo jest moim ulubionym. Nie powiedziałam, że jest taki jak Efekt, próbowałam tylko wyjaśnić Ci analogię.
Poza tym uważam, że każdy ma prawo do własnej interpretacji każdego dzieła. Nie oznacza to w żadnym wypadku, że "ku*wa...coś ci się pomyliło". Poziom dyskusji powalający. Irytują Cię normalne, kulturalne wypowiedzi? Hmm, "chyba nie jesteś zbyt rozumny :P"

ocenił(a) film na 7
ilovemyswallow

widzialas 5 razy i nie potrafisz dostrzec najprostszych bledow? oO
ps. przeklenstwa to wyrazanie emocji, a nie "poziom dyskusji"

ocenił(a) film na 10
pavel13

kultura jeszcze nikogo nie zabiła. To co Ty nazywasz błędami, ja nazywam brakiem zrozumienia.

ocenił(a) film na 7
ilovemyswallow

nazywaj to jak chcesz, ja uwazam, ze nie potrafisz(albo nie chcesz dostrzec bledow w filmie), ty mi pisze, ze nie rozumiesz filmu(tak wynika z twojej wypowiedzi)

ocenił(a) film na 10
pavel13

Nie dość, że mało kultury, to kumaty też średnio. Dla Ciebie błedy- dla mnie nie zrozumiałeś. Ty nie ja. Teraz już wiesz, co wynika z mojej wypowiedzi?
Zresztą myśl, co chcesz, nie mój poziom intelektualny, nie lubię się garbić.
Bez odbioru.

ocenił(a) film na 7
ilovemyswallow

"kultura jeszcze nikogo nie zabiła. To co Ty nazywasz błędami, ja nazywam brakiem zrozumienia."
gubisz sie we wlasnych wypowiedziach :P
skoro bez odbioru to zamykam

ilovemyswallow

a czemu, skoro w niedzielę wiedziała już co i jak, nie probowała chociaż ochronić córki przed wypadkiem (przyklejając naklejki na szybę)?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones