PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261959}

Przeczucie

Premonition
7,1 83 681
ocen
7,1 10 1 83681
5,0 8
ocen krytyków
Przeczucie
powrót do forum filmu Przeczucie

Bardzo fajny

ocenił(a) film na 8

Chociaż koniec był taki trochę łeee... Spodziewałam się ciekawszego zakończenia w stylu "a na koniec okazało się, że ...."

ocenił(a) film na 8
DamaMarcia

sam pomysł na film bardzo ciekawy, popularny dzień świstaka ale inaczej :) niestety zakończenie z przesłaniem, które akurat do mnie nie bardzo trafia w kontekście całego filmu. Raczej wychodzi na to, że wolna wola i przypadek nie istnieją i jakoś bardziej by mi odpowiadało, że jednak coś im się uda. Poza tym takie bezsensu te wstawki z dni późniejszych jak ją przywiązują do stołu jako obłąkaną, sądzą że własne dziecko pocięła po twarzy, tu zaraz sobie nowego miejsca szuka - takie niedorobione detale.

ocenił(a) film na 8
DamaMarcia

No przecież tak było. SPOJLER !!! Przecież na końcu okazało się, że całe te jej przeżycia, jej przeczucia, jej zachowanie związane z tragiczną śmiercią męża miała doprowadzić tylko do jednego - do poczęcia. Jak dla mnie wielkie zaskoczenie, nic się tak naprawdę nie liczyło tylko to trzecie dziecko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones