PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261959}

Przeczucie

Premonition
7,1 83 680
ocen
7,1 10 1 83680
5,0 8
ocen krytyków
Przeczucie
powrót do forum filmu Przeczucie

Film dobry ale..

ocenił(a) film na 6

całość psuje to że zakończenie było przewidywalne. Po pierwszych 15 minutach domyśliliśmy się że baba poleci ratować męza i to doprowadzi do jego śmierci. Dlatego daję tylko 6.

ocenił(a) film na 8
Kidi1990

Dla mnie nie był przewidywalny, trzymał mnie do końca, i byłam bardzo ciekawa tej końcówki, chociaż spodziewałam się, że jednak happy endu nie będzie :D

Kidi1990

Dla mnie również nie był przewidywalny. Sam głowiłem się jak to będzie, czy zobaczę happy end czy nie. Film rewelka.

ocenił(a) film na 5
Kidi1990

Całość dość przewidywalna. Tytuł nie powinien sugerować o co chodzi w fabule tego typu filmu, a tu taka właśnie jest sytuacja. A szkoda, bo może seans byłby ciekawszy, gdyby dawał widzowi możliwość zapuścić się w różne tory i trochę pobłądzić.

ocenił(a) film na 6
Larii

"Przeczucie" ..premonition... to tylko coś co przeczuwamy że się może zdarzy a do końca filmu nie jest wcale takie pewne że losu nie można odmienić , przynajmniej ja być może nieco naiwnie oczekiwałem że może po holywoodzko zrobią happy end

Kidi1990

Ale Jim przeżył. nie oglądałeś końcówki? Była w ciąży i ktoś musiał być za zasłoną prysznicową.

użytkownik usunięty
__Cleo Sertortii13

Jest za to na YouTube dłuższe zakończenie, które nie weszło do ostatecznej wersji filmu. Tylko jako fachowiec od literatury ostrzegam, że dłuższe zakończenie błądzące po sieci nie należy do dzieła, skoro reżyser je usunął. To nie piosenka, lecz film, a film jest jak książka. Sens możesz poskładać tylko z tego, co jest w filmie.

https://www.youtube.com/watch?v=K1KVNgMQfyw

__Cleo Sertortii13

no przeciez bzykala sie z nim w pon czy tam niedziele :)

użytkownik usunięty
Kidi1990

Dziwię się, że tyle osób uważa zakończenie za przewidywalne i każdy połapał się w przebiegu dalszej fabuły. Ja spodziewałem się czegoś innego. Próbowałem poskładać po swojemu tydzień, który rozpisała na tej wielkiej kartce papieru, ale bez powodzenia. Blisko końca przypomniał mi się "Dzień świstaka", bo niektóre dni przeżyła jeszcze raz, ale już pełną świadomością, że jest w pętli czasu. Obstawiałem, że raczej będzie chciała doprowadzić do jego śmierci. Przecież pojechała na autostradę, jakby chciała zobaczyć miejsce akcji, która była/będzie.

CleoSertortii1 :: Nie byłbym tego taki pewien. W ostatnim dniu, kiedy ona się budzi, nie ma prysznicu.

tak, teraz to wiem:-)
obejrzałam jeszcze raz końcówkę i rzeczywiście. dość dawno oglądałam ten film i nie pamiętałam za bardzo.

ocenił(a) film na 5
Kidi1990

Slabo bo ja to nawet ciaze przewidzialam... ;/

ocenił(a) film na 9
Kidi1990

Ha, ja domyślam się Twojego końca, Ty - mojego. Ba, mamy pewność - i co z tego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones